Сходи на замовлення. Столярне виробництво. Столярні вироби на замовлення.

22.07.2015

Сходів на замовлення. Столярні вироби в СПб

Компанія «Сендега» пропонує надзвичайно гарні дерев’яні сходи всіляких конструкцій, елітні дерев’яні двері здатні стати прикрасою будь-якого інтер’єру, а також ексклюзивні інтер’єрні рішення для різних приміщень.

За роки роботи на ринку столярних виробів ми багато чого досягли:

  • виконали велику кількість проектів з виготовлення дерев’яних сходів всіх типів і виробництву дерев’яних дверей — від простих до найбільш претензійних і нестандартних;
  • встановили надійні партнерські відносини з багатьма дизайнерами, що працюють в різних стилях і займаються оформленням сходів в котеджі і заміські будинки, а також елітних дверей, як для приватних приміщень, так і для організацій; накопичили багатий досвід роботи з різними породами деревини. починаючи з широко поширених – таких, як бук, дуб, сосна, модрина, береза, мербау, і закінчуючи екзотичними — твк, меранті, кемпас, докса, венге.

Фірма «Сендега» виконує весь комплекс робіт з виготовлення вакансій, що Вас дерев’яних виробів — від проектування до монтажу, включаючи виготовлення сходів різноманітних конструкцій. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть знайти найбільш оптимальне рішення Вашого майбутнього інтер’єру.

Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти необмежену кількість одиниць продукції, навіть якщо йдеться про таких неординарних виробах, як дизайнерські двері з масиву деревини цінних порід або дерев’яна балка декоративна. Наші цехи оснащені високотехнологічним обладнанням, що позитивно відображається на якості виробів і їх ціною.

Сходів на замовлення

Наша компанія вже багато років займається виготовленням дерев’яних сходів (під замовлення), столярних виробів та інших виробів з дерева. У своїй роботі ми завжди прагнули домогтися досконалості, саме тому і обрали в якості основного матеріалу дерево. В чому ж основні переваги, запитаєте Ви? Дерево – це природний матеріал, який здавна славився своїми прекрасними будівельними властивостями. Воно екологічно чисте, не викликає алергічних реакцій, добре піддається обробці і дозволяє створювати практично будь-які форми.

У своїй роботі ми використовуємо тверді породи дерева, ретельно висушені пройшли обробку. Це є гарантією того, що сходи з часом не розсохнеться, не деформується і не втратить форму. Вчини сходинок ми виготовляємо з гладких соснових або дубових дощок без сучків та інших вад. Крім того, ми пропонуємо виготовлення дерев’яних сходів з ясена, клена, дуба, бука, сосни і модрини. З прикладами виконаних нами робіт ви можете ознайомитися в нашій галереї на сайті.

Ми розуміємо, що ідеальну конструкцію можна отримати, тільки проектуючи її спеціально під конкретне приміщення, бажано з урахуванням його інтер’єру і стилю. Саме тому наша компанія займається виготовленням дерев’яних сходів на замовлення.

Кожне окреме наше виріб унікальний у своєму роді. Над кожним індивідуально працюють досвідчені, висококваліфіковані конструктори і дизайнери. Після того як всі необхідні сходові елементи виготовлені, конструкція монтується безпосередньо на місці у замовника. Ми враховує всі побажання наших клієнтів і пропонуємо їм кілька можливих варіантів ще на стадії проектування.

Таким чином, ставши клієнтом нашої компанії Ви в найкоротші терміни отримаєте нашу висококваліфіковану допомогу у проектуванні, виготовленні і монтажі дерев’яних сходів у своєму будинку або котеджі. Крім того, Ви можете замовити будь-яку можливу різьблення по дереву та інші додаткові декоративні елементи. Звертайтеся, ми завжди будемо раді співпраці з Вами.

Чому сходи на замовлення краще стандартних моделей

Якщо ви маєте потребу у виготовленні сходів на замовлення, то ви зайшли за правильною адресою. У дизайнерів компанії «Сендега» накопичено колосальний досвід, який дозволяє їм втілити будь-яку творчу задумку в якісний проект. Виробничий персонал на найсучаснішому обладнанні в короткі терміни виготовить сходи, а потім її встановлять фахівці, які розбираються не тільки в технології монтажу, але і в багатьох його нюансах. Звертайтеся до наших менеджерів – вони розкажуть, як оформити замовлення і дадуть відповідь на будь-які питання. Зробивши всього один дзвінок, ви зробите перший крок щодо своєї майбутньої сходах!

Поворотні і гвинтові, з майданчиками і забіжними ступенями… Ми виготовляємо різні види сходів на замовлення. І в цьому розмаїтті – одне з ключових переваг виробів, які виготовляють за індивідуальними проектами. У каталогах можна відшукати більше ста, а то і понад тисячі варіантів. Але навряд чи якась із запропонованих моделей задовольнить вашим вимогам і побажанням на сто відсотків. Адже всі ми унікальні, так само як і обстановка наших квартир, котеджів, офісів.

Більш того, запевняємо: робилися практично всі представлені в каталогах сходів на замовлення. Саме тому вони так гармонійно виглядають в інтер’єрі на фото, доповнюючи його і в той же час, будучи одним з головних функціональних і оформлювальних елементів.

Є й інші аргументи на користь того, що сходи на замовлення краще шаблонної моделі. Так, у першому випадку ви можете самі вибирати матеріал. А готовий проект передбачає використання певного дерева (але воно може просто не підійти до вашого інтер’єру або не відповідати вашому смаку), лаку, фурнітури і т. д.

Те ж стосується рішень, пов’язаних з плануванням і точними розмірами. Адже навіть у стандартних панельних будинках є відходження наявних площ від зазначених в техпаспорті. Що вже говорити, наприклад, про сучасних котеджах або відреставрованих старовинних будинках – там все суто індивідуально. Тому в таких випадках треба робити сходи на замовлення: варіант з каталогу тут просто не підходить.

A як буде виглядати та чи інша конструкція у вашому інтер’єрі? Якщо ми говоримо про використання стандартної моделі – то це можна лише припустити. А коли сходи на замовлення наші фахівці проектують, її об’ємне зображення можна не тільки оглянути з усіх боків, але і накласти на фото вашого інтер’єру, щоб переконатися: це саме те, що вам потрібно!

Нарешті, ціна питання. Звичайно, якісна сходи на замовлення, зроблена з добротного дерева, не може коштувати дешево. Але мова йде про чесною ціною. Вам не потрібно переплачувати, мимоволі фінансуючи посередників. Ми пропонуємо вам працювати з виробником, одним з лідерів своєї галузі, які заслужили довіру тисяч клієнтів багаторічною успішною роботою.

Короткий опис статті: сходи на замовлення Наша компанія виготовляє дерев’яні сходи, інтер’єри з дерева, міжкімнатні двері на замовлення і запрошує до довгострокової співпраці столярні вироби

Джерело: Сходів на замовлення. Столярне виробництво. Столярні вироби на замовлення.

Також ви можете прочитати