Сходи на замовлення в Санкт-Петербурзі: своє виробництво, низькі ціни, швидкі терміни.

09.09.2015

Наша продукція має високу якість, тому ми даємо тривалу гарантію.

Сходи на замовлення в Санкт-Петербурзі: своє виробництво, низькі ціни, швидкі терміни.

Наші сходи не скриплять. Контроль якості на всіх етапах виробництва, від закупівлі до монтажу.

Сходи на замовлення в Санкт-Петербурзі: своє виробництво, низькі ціни, швидкі терміни.

Виконуємо виробництво сходів за найскладнішим дизайнерським проектам, а так-ж самі займаємося проектуванням сходів і працюємо з будь-якими матеріалами.

Сходи — це невід’ємна частина будь-якого будинку, його основа. Може змінитися все: меблі, обстановка, інтер’єр, незмінним залишиться небагато, і сходи — в цьому числі. Це по ній ви будете підніматися і опускатися кожен день, ваші діти зроблять свої перші несміливі кроки, будуть поспішати в школу підлітки, бігати онуки і правнуки, підніматися гості. Конструкція сходів повинна бути виконана на довгі роки, і при цьому виглядати актуально і привабливо у всі часи. Ідеальним рішенням для цього буде масив з натуральної деревини.

розрахувати сходи таким чином, щоб вона гармонійно вписувалася в інтер’єр вашого будинку або квартири.

Індивідуальні по якості і дизайну вироби нашої компанії виготовлені з твердих порід деревини. Особливу увагу покупця завжди спрямоване на сходи з масиву ясена і дуба. Всі нюанси сучасних технологій враховуються нами при виготовленні сходів, при цьому ми знаємо унікальні секрети перетворення природного матеріалу функціональні та чудові рішення. Досвід і кваліфікація наших спеціалістів дозволить бездоганно виконати будь-які приватні деталі замовлення.

Чому краще замовляти сходи на виробництві?

Це можуть бути конструкції найрізноманітніших форм — прямі, гвинтові, з поворотом на 90, 180 і навіть на 270 градусів. Сходи на замовлення може мати самий складний і різноманітний декор, оздоблення елемента з органічного скла або куванням. Від того, наскільки складний проект, для виробництва ідеальної сходи знадобиться всього кілька тижнів. Однак саме наша компанія запропонує вам найкращі умови в Санкт-Петербурзі. За оптимально короткі терміни ви отримаєте найкращу сходи в світі.

Чому краще замовити сходи на виробництві, ви зрозумієте, поговоривши з нашими консультантами. Вони пояснять всю вигоду і користь такого рішення. По-перше, сходи на замовлення за вашим індивідуальним проектом не буде коштувати дорожче готової, зате буде відповідати вашим побажанням. І в будь-якому випадку наша ціна приємно здивує вас: вона буде значно нижче, ніж в магазинах. Адже роздрібна мережа передбачає цілу низку посередників, кожен з яких повинен отримати свій відсоток від угоди. Працюючи з нами, ви скорочуєте цю ланцюжок до однієї ланки. По-друге, ваше спілкування з приводу замовлення буде обмежено однією людиною — майстром, який буде працювати над вашим індивідуальним проектом. Йому ви зможете пояснити всі тонкощі і побажання з приводу майбутньої сходи. По-третє, ви будете учасником кожного етапу виготовлення вашої сходи і зможете по ходу виробництва впливати на кінцевий результат. Виготовлення сходів на замовлення — це завжди правильне рішення. Ви можете замовити сходи в будь-якій кількості: чим більше одноразових замовлень ви зробите, тим більше буде ваша знижка на наші роботи.

Ніж дерев’яні сходи краще?

Мрієте про дерев’яними сходами? Саме час звернутися в нашу компанію. Сходи з дерева завжди естетичні, привабливі і, саме головне, довговічні. В якості головного архітектурного елемента дерев’яні сходи гармонійно впишеться в дизайн вашого будинку, наповнить його затишком і теплом, стане предметом вашого захоплення.

Виробництво сходів з дерева — це наш коник. Сходи можуть бути виготовлені тільки з дерева — берези, вільхи, ясена, дуба та інших порід. А можна додати в декор і інші елементи. Використання дерева навіть у малій мірі додасть конструкції індивідуальність і наситить її природною енергетикою.

Завжди залишається популярним рішення облицювання бетонних сходів деревом: це логічне пояснення як з утилітарною точки зору, так і з естетичної. Навіть якщо ви задоволені ситуацією в своїй хаті і не прагнете щось у ньому змінювати, використання природних матеріалів незмінно привносить особливу атмосферу затишку, тепла і гармонії. З цієї причини ви можете замовити дерев’яні сходи повністю, або тільки обшити наявну у вас будь породою дерева.

Виробництво сходів з дерева може початися на будь-якому етапі будівництва вашого будинку або багатоярусної квартири: при початковому проектуванні або на стадії завершення. Це не буде перешкодою для того, щоб замовити дерев’яні сходи у нас в будь-який зручний для вас час. Дерев’яні сходи на замовлення — це відмінне рішення, підтверджене багатовіковим досвідом існування будівництва.

Виконуючи дерев’яні сходи на замовлення, ми врахуємо найнесподіваніші ваші ідеї.

Ексклюзивні сходи на замовлення — не економте на собі

Приймаючи ваше замовлення на виробництво сходів. ми можемо вибрати проект в модному каталозі або журналі дизайнерських рішень — натхнення для дизайну ви можете черпати з будь-яких джерел — підглянути у сусідів або в улюбленому серіалі, а, можливо, майбутня сходи на замовлення присниться вам у сні. Головне, щоб виготовлення сходів на замовлення було продиктовано виключно вашими побажаннями, щоб кожна балясина нової конструкції втілювала ваше індивідуальне уявлення про інтер’єр. Джерелом вашого натхнення для сходів на замовлення в спб може стати запропонований нами каталог, тому що кожне виріб, який ви знайдете там, створене з душею і не залишить вас байдужим. Для нас виробництво сходів — завжди індивідуальне рішення. Щоб здійснити усі ваші ідеї, навіть дуже сміливі, у нас є всі технічні можливості. Ексклюзивні сходи. які представлені в нашому каталозі, — це нескінченна різноманітність найрізноманітніших рішень, які викликають непідробне захоплення.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити сходи з найкращих зразків та природного матеріалу. Розрахувати сходи за вашим індивідуальним проектом можна у зручний для вас час.

Вибираючи сходів на замовлення в спб. ви зробите правильний вибір, звернувшись в нашу компанію. Будь це сходи на замовлення з дерева або ексклюзивні сходи, це не вплине ні на якість конструкцій, ні на швидкість виконання робіт. Наша компанія — це найкраще виробництво сходів в Санкт-Петербурзі. відмінні ціни та висока якість! Для нас цінний кожен клієнт. Вибираючи нашу компанію, ви вибираєте якість!

Ви залишитеся задоволені нашими проектами за будь-яких обставин. Ваші мрії — це наша робота.

Дерев’яні сходи на замовлення

Сходи в інтер’єрі сучасного будинку є не тільки архітектурним елементом, що зв’язує різні рівні і дозволяє комфортне пересування по них. Сьогодні сходова конструкція, розташована серед предметів обстановки, стає ще й частиною декоративного оформлення приміщення. Одним своїм наявністю вона вносить оригінальність в інтер’єрне рішення оселі. А використання для її виготовлення натуральних матеріалів наповнює будинок унікальністю та індивідуальністю.

Дерев’яні сходи у житловому приміщенні одним тільки виглядом надає йому унікальність. А виконана професійними майстрами, здатними повною мірою розкрити неповторність природного матеріалу, стане унікальним предметом розкоші в домі, а також і вашою гордістю. Адже виготовлення дерев’яних сходів – це справжнє мистецтво, яке підкоряється тільки справжнім професіоналам. А таких фахівців зовсім не просто знайти.

Існуюча далеко не перший рік в Санкт-Петербурзі компанія VILLANUOVO зібрала у своєму штаті кращих майстрів по обробці дерева. Їх руками тільки за 2013 рік було реалізовано 87 проектів різних сходових конструкцій, які сьогодні вигідно виділяють житла, де вони встановлені, у ряді сучасних будівель.

Виготовлення сходів на замовлення – це пріоритетний напрям виробничої діяльності компанії. Багаторічний досвід використання технологій і професійних секретів майстрів італійської школи деревообробки, максимально якісне виготовлення сходів – це основні причини, по яких клієнти приходять до нас замовити сходи для свого будинку. Ми не просто збираємо деталі в єдину конструкцію за готовим кресленням. В наших майстернях відбувається диво творення справжнього шедевра дерев’яного зодчества, у якому замовник може прийняти активну участь. Адже виготовлення сходів на замовлення – творчий процес втілення вашої мрії, результат якого можна потім побачити у власне будинку.

Дерев’яні сходи – це унікальна по складності і якості конструкція, в якій повинні бути враховані всі, навіть самі на сторонній погляд незначні, дрібниці. Адже якщо ви вирішили замовити сходи. значить, ви хочете на довгі роки вперед забезпечити собі і своїм домочадцям зручну і безпечну експлуатацію такого потрібного в великому будинку споруди. Якісно виготовлена дерев’яні сходи не буде розсихатися і скрипіти, оскільки для її виробництва будуть обрані кращі матеріали. Вона не втратить свою естетичність з роками, тому що всі деталі її конструкції будуть виконані на точному сучасному обладнанні та за ескізами кращих дизайнерів. Вона не виявиться чужим елементом в обстановці приміщення, адже створюючи її, будуть враховані всі особливості стилю вашого будинку.

Зовсім неможливо просто прийти в магазин і купити сходи, як звичайний предмет обстановки. Кожна з моделей має не просто потрапити у ваш будинок, а ідеально вписатися в його інтер’єр, ставши його невід’ємною частиною. Саме тому – виготовлення дерев’яних сходів починається з їх проектування.

Прийшовши до нас, ви зможете своїми очима побачити всю колекцію наших виробів. Ми покажемо вам найрізноманітніші сходів:

  • Больцеві
  • Гвинтові
  • На косоурах
  • Кам’яні

Виготовлення сходів з декоративними елементами з різноманітних матеріалів

Наш каталог допоможе вам визначитися у виборі, адже досить часто буває важко уявити, як така складна конструкція буде виглядати в інтер’єрі. Барвисті фотографії дадуть вам можливість побачити всі варіанти дизайну своїми очима. І тоді вам буде простіше вирішити – яку драбину купити для свого будинку.

Дизайнер, який розробляє модель для вашого будинку, вибере необхідний стиль і потрібні матеріали, які допоможуть гармонійно вписати конструкцію у вже існуючий інтер’єр. Щоб отримати гідний результат, кожен етап, що входить до виготовлення сходів, здійснюється висококваліфікованими фахівцями компанії. Вони прекрасно знають всі «підводні камені», які негативним чином можуть вплинути на кінцеву якість виробу. Виробляючи дерев’яні сходи на замовлення, ми ретельно контролюємо весь процес – від вибору матеріалів до монтажу конструкції у вашому домі. Тому наша гарантія становить цілих 3 роки, що рідко можуть дозволити собі інші виробники.

Вибираючи для свого житла дерев’яні сходи на замовлення, виготовлені пітерської компанією VILLANUOVO, ви просто прирікаєте його стати зручним, сучасним і стильним. Оскільки тільки у нас ви знайдете справжнє втілення своєї мрії, виконане в італійських традиціях і з найкращих і якісних натуральних матеріалів.

Короткий опис статті: сходи на замовлення

Джерело: Сходів на замовлення в Санкт-Петербурзі: своє виробництво, низькі ціни, швидкі терміни.

Також ви можете прочитати