Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені

20.02.2017

Виготовлення сходів

Швидка навігація:

Сучасний підхід до створення сходів

Сучасні сходи виконують дві важливі функції: служать сполучною ланкою між поверхами і є одним з ключових елементів дизайну. Оптимальне рішення задачі забезпечення безпеки при переміщенні знаходять серед різних видів сходових конструкцій.

Підприємство «ТМ-Ресурс». надає повний спектр проектно-конструкторських робіт, які виконує попередню експертизу, розробляє і виготовляє сходи будь-якої конфігурації у м Єкатеринбург і Тюмень.

Вироблені нами дерев’яні, кам’яні, скляні та металеві сходові конструкції з безліччю варіантів обробки і огорож дозволяють задовольнити високі запити клієнтів і ідеально вписуються в простір житлового, комерційного або виробничого приміщення.

Ми також встановлюємо зовнішні парадні, технічні та евакуаційні сходові конструкції. стійкі до суворих погодних умов і фізичних пошкоджень.

компанія «ТМ-Ресурс» ви можете замовити сходи наступних типів:

Маршові. Вони розташовуються в центрі приміщення або займають значну його частину. Зважаючи на те, що вони перебувають у центрі уваги, їх обробці приділяють особливу увагу. Величезний вибір матеріалів, власне виробництво допомагає нам втілювати в життя будь-які проекти наших дизайнерів.

Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені

Гвинтові. Для них відводиться не значуща частина приміщення. Така конструкція використовують для економії наявного простору. У нашому каталозі представлено декілька готових їх моделей, але завжди є можливість створити конструкцію за індивідуальним проектом.

Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені

Криволінійні конструкції найскладніші за виконанням. Це завжди сходи під замовлення. Вони, зазвичай, розташовують біля стіни або в прямокутному об’ємі. Складність розробки такого проекту полягає в тому, що у таких сходів є кілька радіусів кривизни, тому необхідний індивідуальний підхід до кожного об’єкту.

Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені
Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені

В залежності від конструктивних особливостей ми на замовлення виготовляємо сходи:

    — на тятивах

на косоурах

консольні

на больцах

на центральній стійці

Ціни на сходи варіюються залежно від використовуваних матеріалів і складності здійснюваних робіт.

Проектування сходових конструкцій здійснюється на підставі обмірних робіт, норм ГОСТ і СНиП, побажань замовника.

Завдяки власному досвіду, а також аналізу діяльності наших закордонних колег, ми постійно вдосконалюємо технологію виробництва наших виробів.

Про модульних сходах

Модульні сходи — це легкі сучасні конструкції, які складаються з окремих елементів (модулів). Даний тип конструкції є універсальним, так як дозволяє створити будь-які сходові конфігурації — маршові, гвинтові, криволінійні.

Вперше збірну систему були розроблені на європейських фабриках, які виготовляли сходи в промислових обсягах. Стандартизація та уніфікація сходової конструкції дозволила збільшити обсяг випуску продукції і знизити витрати виробництва. По своїх характеристиках такі конструкції відповідають вимогам сучасного дизайну і набувають все більшу популярність.

Переваги даної системи:

  • Універсальність, завдяки якій сходи можна «вписати» в більшість прорізів.
  • Регулювання висоти сходової конструкції, ширини ступенів.
  • Легкість і швидкість установки. Вони встановлюються по схемі і передбачають можливість самостійної збірки.
  • Комплектуючі можуть бути виконані з різних матеріалів (бетон, метал, дерево, скло, камінь).

Такі сходи встановлюються в житлових і громадських будівлях. Багатоповерховий офіс, салон або котедж є ідеальним місцем для їх використання. Такі їх можна розмістити і в малогабаритних отворах, де встановлення повноцінної сходової конструкції не представляється можливою.

Конструкція може бути Г-образну, П-образної, Т-образної форми з забіжними ступенями, або з проміжними майданчиками. Сходи адаптується за формулою зручності: легкість підйому, безпека і комфорт експлуатації для дітей, літніх людей і людей з обмеженими можливостями.

Сходи відрізняються витонченістю і економить простір у порівнянні з масивними класичними конструкціями. Завдяки широкому вибору матеріалів обробки вона легко вписується в будь-який інтер’єр. Метал, бетон, камінь, дерево, скло різноманітних кольорів і відтінків використовуються для створення надійних і оригінальних сходів. Модульна конструкція забезпечує легку транспортування сходових сегментів до місця встановлення, простий монтаж, а також гарантує можливість оперативної заміни деталей у разі їх пошкодження.

Переваги конструкцій «ТМ-Ресурс» надійність і високі естетичні якості виробляємих сходів під замовлення, як результат професіоналізму і уважного вивчення нових ідей талановитих архітекторів і дизайнерів по всьому світу.

Термін виготовлення сходів залежить від типу конструкції та обсягу замовлення. Якщо вона типова, то її ви зможете отримати протягом тижня.

За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону 8 800 200-11-35 .

Короткий опис статті: виготовлення сходів ТМ-Ресурс виготовляє сходи будь-якого призначення і конфігурації: сходи на другий поверх, сходи для вулиці, евакуаційні і т. п.

Джерело: Сходи в Єкатеринбурзі, Тюмені

Також ви можете прочитати