Сходи вхід в будинок фото

22.09.2015

Приклад кованої огорожі сходів на вході в приватний будинок фото.
вхідні сходи дивні.
Не дуже зручно ходити по сходах, але виглядає красиво.

Будь гнуті форми сходів на вході в будинок і сходинки незвичайної форми, приклад будівництва саме такої конструкції для житлового будинку ми бачимо на фото, завжди привертають нашу увагу оригінальністю дизайну і зовнішнього вигляду. Це однозначно.

 • Тому, як ідея дизайну ганку хороший вибір проекту, як зробити сходи для будинку на вулиці. Якщо дизайн подобається, то можна «пожертвувати» деякої часточок комфорту.
 • Проте, потрібно розуміти, що з точки зору зручності користування і загальної вартості будівництва сходи для дому — зразок, який ми дивимося на фото, не найкращий.

Чому? Для гнутої або зігнутої сходи для входу в будівлю, принципово неможливо зробити сходинки дуже зручними і дотримати правильні розміри їх частини оптимальної рекомендованої ширини щабля.

 • Хоча б тому, що вони не прямокутної форми, а трапецієвидні, тобто мають різну ширину.
 • Подивимося на фотографію, звернемо увагу на показані на зображенні східці для сходів біля будинку. Ліва сторона кожної сходинки вже ніж права. Це спеціальні і порівняно незвичайні сходи, що застосовуються на практиці не так вже й часто.

Примітка. Такий варіант називається — забіжні східці для сходів на вході в будинок, фото ви бачите на картинці з прикладом вироби.

Навіщо?

Навіщо роблять незвичайні сходинки на сходах? Меншою мірою причина пов’язана з дизайном і зовнішнім виглядом, але головне тут — технічна складова конструкції на вході в будинок. Точніше, саме застосування і використання в конструкції сходів сходинок забіжного типу і трапецієподібної форми, що дозволяє забезпечити плавний поворот сходів, без застосування проміжних, додаткових майданчиків перед входом в будинок.

Інших можливостей варіантів як розрахувати сходи з поворотом немає. Або забіжні східці або додаткові майданчики. І той і інший варіант будівництва сходів на вході в будинку потрібно вважати вимушеним, віддаючи перевагу при існуванні технічної можливості, сходах прямого маршового типу. Вони найбільш зручні в експлуатації, прості у виготовленні і мають саму низьку вартість виробництва.

Що поганого?

Такого поганого, щоб виключити цей варіант проекту входу в будинок взагалі з розгляду, звичайно немає. Тільки підбираючи ідею як зробити вхід для свого будинку, зважте, що плавний поворот сходів дійсно забезпечується порівняно простими розрахунками конструкції, але при цьому самі сходинки стають у будь-якому випадку незручними. Зараз поясню з чим ви зустрінетесь, якщо будете робити вхідні сходи такого типу, як ми бачимо на фото.

 1. Оптимальна ширина сходинки дотримується тільки на якійсь умовній лінії, добре якщо вона проходить ближче до центу сходи.
 2. Але і це виходить не завжди. Іноді оптимальна ширина зміщена до широкого краю сходинки, а решта виявляється занадто вузькою. Що не завжди є помилкою розрахунку конструкції сходи для входу в будинок. Просто інакше, виходячи з висоти сходи і її радіуса повороту, може не виходити зробити сходинки.
 3. тобто, для того щоб комфортно піднятися або спуститися по сходах, треба вибирати куди ступати ногами. Ймовірність оступитися, посковзнутися і впасти (загриміти) стає вище.

Примітка. Погодьтеся користуватися таким варіантом конструкції на вході в будинок — мало приємного. Хоча сходи виглядає цікаво і незвично, набагато «крутіше» чим її прямі маршові «сестри».

Висновок: не захоплюватися гнутими сходами при будівництві ганку для входу в приватний будинок або на дачі.
Облицювання плиткою на східцях сходів з поручнями, приклад на фото.
Кераміка на вході в будинок — плитка.

Вибір кольору і фактури декоративної плитки для облицювання сходів — це вже область дизайну, оформлення і прикраси входу в будинок. З технічної сторони і точки зору реальної вартості робіт, керамічна плитка ідеально підходить для укладання на сходах будь-яких зовнішніх сходів для вулиці, для ганку будинку, для входу в будівлю, на дачу. Конкурувати з «найближчими сусідами»: натуральним каменем, мармуром, гранітом або диким каменем, їй допомагає те, що:

 1. Керамічна плитка для сходинок дешевше кам’яної.
 2. Вона зручніше в роботі для лицювальника.
 3. Колірна гамма досить широка і завжди можна вибрати найкращий колір керамічної плитки максимально добре підходить до кольору цегляної кладки на фасаді будинку або до облицювання цоколя будівлі.
 4. Може мати незвичайну декоративну форму або візерунок, орнамент, що привабливо виглядає як ідея дизайну ганку.

Примітка. ви здивуєтеся, але якщо плитка морозостійка, призначена для зовнішніх оздоблювальних робіт, та правильно покладена на сходах для входу в будинок, з дотриманням технології на хороший розчин, клей або будівельну суміш, то проблем з ганком ніяких не передбачається.

Висновок: відмінний варіант облицювати ступені вуличної сходи для будинку.
Декоративні металеві поруччя на ганку будинку встановлені прямо на сходинки, дивимося фотографію.
А де ж славнозвісні ковані стовпи? Немає?

 • Ага. Стовпів, стовпчиків або опор для кріплення огорож і поручнів на сходах для входу в будинок «тут немає». Взагалі ніяких. Ні труби, ні з прута, ні з цегли або бетону, навіть дерев’яних не поставили.
 • Скажу по секрету. Мені самому стовпи на сходинках сходів ніколи не подобалися. Не люблю я їх. З іншого боку технічно обійтися при монтажі поруччя на ганку зовсім без стовпів складно, треба головою думати, а це незвично.

Примітка. З незвички швидко втомлюєшся — жарт.

Як вони тримаються на сходах?

Нормально тримаються. Подивіться на фото кованих перил на сходах. Точки кріплення до сходів знаходяться в нижній частині рамки секцій огорожі з металу зігнутої форми.

 1. При установці металевих перил для входу в будинок на ґанку використовувалася технологія зварювання, але це не впадає в очі.
 2. Всі точки кріплення і зварювання після установки прикриті декоративними накладками.
 3. Здається, що перила з металу приклеїли клеєм до керамічної плитки на сходах красивою сходи.

Примітка. Насправді фотографія сходи на вході в приватний будинок зроблена вже після закінчення монтажу. Технологія установки поручнів на сходинки проста: в керамічній плитці свердлили перфоратором отвір, що проходить крізь плитку в глибину сходів. Потім туди забили залізний прут і приварили зварюванням декоративне огородження з металу.

Так вони хитаються!

Трохи хитаються. Хоча декоративні залізні перила з кованого металу на фото сходи для входу в будинок, швидше «грають», ніж хитаються.

Крім того:

 • Сама конструкція зварних перил виготовлена так, щоб вона мала форму жорсткого металевого каркаса з рамками.
 • Поручні додали жорсткості, вони зроблені з сталевої декоративної кованої смуги 40х6 мм.

Примітка. корисно знати, що будь-які гнуті, вигнуті і ламані перила з металу на ґанку цегляного будинку або на вуличній сходах хитаються набагато менше, ніж рівні плоскі варіанти огорожі на вході в будинок.

найкраще пофарбувати залізні перила з куванням на сходах для входу в будинок, подивимося картинку ще раз.
Колір перил якийсь дивний.

Чому дивний? Звичайний варіант фарбування металевих і сталевих перил на вуличній сходах фарбою коричневого кольору можна подивитися, як зразок на фото.

Крім того:

 1. Коричнева фарба з відтінком шоколаду або просто темна — це самий кращий варіант, ніж пофарбувати залізні перила з кованого металу на вулиці. Краще навіть ніж чорний колір фарби.
 2. Коричневі залізні перила на вході в цегляний будинок, особливо добре підходять по загальній колірній гаммі, якщо використовувався при будівництві або обробці фасаду: червоний, коричневий, сірий, теракотовий, фіолетовий, жовтий, чорний цегла. Або щось схоже.
 3. До коричневого кольору фарбування сталевого огорожі на сходах легко підібрати колір вхідних дверей в приватний будинок, колір вікон, водостічної системи, відливів, даху та інших елементів фасаду будівлі.

Примітка. перефарбовувати і освіжати фарбу на металевих перилах для вуличної сходи, якщо вона має коричневий або шоколадний колір доводиться рідше всього.

виглядає Нудно .

Гммм. Ну, оригінальністю така фарбування залізних кованих перил дійсно похвалитися не може. Це свого роду класика і простота, два в одному. Але:

 • Ні хто не забороняє вам після фарбування декоративних поручнів з кованих елементів на ґанку цегляного будинку, зробити для них що-небудь приємне.
 • Як варіант дизайну — додатково підфарбувати конструкцію на сходах ще й якоюсь спеціальною фарбою.
 1. ковальської патиною з ефектом старовини — зістарити перила, імітуючи старовинні ковані.
 2. Мідної патиною — перетворивши їх в мідні старі.
 3. Золотою патиною — зробивши їх нібито позолоченими древнім золотом.
 4. Бронзовою патиною — домігшись віддаленої подібності зі старим бронзовим огорожею.
 5. Срібною патиною — отримавши на вході в будинок перила для ганку зі старовинного срібла, потертого багатьма поколіннями.
 6. Зеленою патиною — хоча особисто я не розумію приколу, навіщо фарбувати перила зеленою фарбою.

Примітка. декоративне фарбування металевих перил, сталевих поручнів та кованих огорож із заліза, процедура проста, можна зробити її самостійно, своїми руками. Вартість фарби патини недорога, якщо ми подивимося на її витрата. Він вкрай незначний.

Порада: ніколи не нехтуйте патинуванням — грошей ви на це не витратите, а зовнішній вигляд огорожі з металу для сходах для входу в будинок вийде «дорожче в два рази», абсолютно безкоштовно.
Де замовити красиві ковані перила та сходи на вході в будинок в Дніпропетровську?
Кращі виробники вхідних сходів в приватні будинки Дніпропетровськ.

Для того, щоб ковані металеві перила вийшли не просто декоративними або зварними, а дійсно гарною огорожею на вході в приватний будинок в Дніпропетровську, вам потрібно знайти добру кузню художньої ковки металу.

 • Скажу по секрету, одну таку майстерню изготавливающую залізні перила, сталеві поручні і зварні декоративні огорожі для сходів, ґанків, веранд, балконів, еркерів і вуличних терас я знаю в нашому місті Дніпропетровську.
 • Більш того, ви зараз вже на сайті виробника. Вам залишилося тільки вибрати малюнок, зовнішній вигляд і конструкцію кованих перил, а ми виготовимо і встановимо будь-які види огорожі і поручні для вашого цегляного будинку. І не цегляного теж.
 • Зробимо гарну та зручну, звичайно ще й міцну, надійну сходи на вході в будинок, дачу, котедж, садибу найкрасивішою за реальною ціною. Домовимося робити сходи недорого.

Як з нами зв’язатися — вказано на сайті.

Велике прохання особистого характеру. Якщо вам сподобалася стаття яку ви мабуть зараз дивіться, а може бути навіть прочитали кілька слів, або якщо вона не сподобалася і у вас є власні ідеї, пропозиції, зауваження, коментарі, залишайте відгуки, їх зможуть прочитати всі відвідувачі. Люди більше дізнаються про тієї теми, яку ми зараз обговорювали : Сходи вхід в будинок фото.

Короткий опис статті: сходи для будинку

Джерело: Сходи вхід в будинок фото

Також ви можете прочитати