Сходи від Новик: виготовлення деревяних сходів в Москві

03.08.2015

Сходів і інтер’єри з цінних порід деревини

Планування сучасного інтер’єру не терпить дрібниць. Для реалізації найпростіших задумів часто потрібні рішення зовсім не прості. Перед оформленням будь-якого приміщення виникає багато питань. Якими будуть елементи інтер’єру? З яких матеріалів будуть виготовлені двері, підвіконня, підлоги? Яку обробку вибрати для стель і стін? Особливу увагу потрібно приділяти деталям. Яке колірне рішення обрати для кожного елемента? Вдалі чи будуть їхні різні комбінації? Можливі змішання стилів і порушення пропорцій — це далеко не всі небезпеки, які підстерігають при плануванні. Найскладніше зробити інтер’єр елегантним, неповторним. Цікавим, щоб якась «родзинка» в ньому присутня. А стати тією «родзинкою» може все, що завгодно. Наприклад, використання універсальних матеріалів. Таких, як традиційна деревина.

Досвід застосування і обробки дерева в Росії має багатовікову історію. Широке застосування деревини можна сміливо назвати елементом національної культури. Дерево — найпоширеніший природний матеріал. З нього виконуються елементи інтер’єру, характерні для різних стилів. Бароко і модерн, ампір і класика — важко уявити хоча б один з широко відомих стилів без використання дерев’яних деталей.

Компанія «Новік» пропонує вам широкий вибір деревини різноманітних коштовних порід. Така деревина використовується для виготовлення виробів високої якості (дошка суха — горіх, модрина, вишня, бук, ясен, дуб, клен). Ми надаємо також послуги по реалізації проектів з будь-якими поєднаннями порід дерева. Наші фахівці візьмуть на себе виконання дизайн-проекту та його професійну реалізацію на практиці, підберуть найбільш цікаві комбінації форм, колірних рішень і матеріалів.

Пріоритетний напрямок діяльності компанії «Новик» — виготовлення інтер’єрів з цінних порід дерева і дерев’яних сходів. Ми виконуємо обробку деревом самих різних приміщень — кабінетів і бібліотек, більярдних та вітальнях, а також виготовляємо різьблені та столярні вироби всіх видів: двері та підвіконня, арки і портали, стельові балки і стінові панелі, екрани для радіаторів і різьблені елементи. Обладнаємо в єдиному стилі дерев’яні інтер’єри. І це не повний список наших можливостей.

Виготовлення та проектування дерев’яних сходів і різних видів інтер’єру з дерева — завдання складна і багатоетапна. Наші фахівці допоможуть вам її вирішити. У спектр послуг компанії «Новік» входить складання проекту, виготовлення і монтаж сходів дерев’яних «під ключ». Можливі різні варіанти стилів — класика, хай-тек, модерн. Багатий вибір матеріалів дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якого інтер’єру і виготовити дерев’яну драбину з бука або дуба, модрини або дуба, сосни або клена, вишні або горіха. Ми виконуємо різні види сходів дерев’яних — гвинтові, на косоурах, тятивах, а також огородження для сходів.

Компанія «Новік» надає послуги по внутрішній обробці саун і лазень. Банний помещениенадо не просто спорудити, а ще й зробити його зсередини красивим. Фахівці нашої компанії, майстри з багатим досвідом роботи допоможуть вам підібрати кращі матеріали, встановлять підходяще для вашої лазні або сауни обладнання. Ми надаємо весь спектр послуг, від попередніх консультацій до виготовлення і монтажу «під ключ» лазень і саун. Для саун традиційною є обробка натуральною деревиною — осикою, липою, канадським кедром. Використовується для обробки також деревина африканського дерева абах (абаши). Дерево для сауни — стандарт якості, а також запорука справжнього задоволення і відмінного відпочинку. Вибір натуральної деревини для обробки лазні або сауни є показником хорошого смаку.

Вам належить благоустрій дачі або заміського будинку? У плани входить заміна підлогового покриття у ванній кімнаті або на лоджії? Зверніть увагу на виготовлені з натурального дерева підлогові покриття. У наших кліматичних умовах добре себе зарекомендували екзотичні породи дерева. Поява терасної дошки з цих порід на ринку істотно розширило можливості оформлення дерев’яних терас. Хочете облаштувати дачну терасу або веранду, садові доріжки? Зробити в альтанці терасне покриття? Створити терасу на даху будинку? Навколо басейну або у ванній кімнаті спорудити палубний настил — тиковий підлога? Дайте волю своїй фантазії — немає нічого неможливого!

Природою створено досить багато порід деревини, яким агресивне навколишнє середовище не страшна. Деякі з них (Бангкірай, Іпе, Кумару, Твк та інші) не бояться вологи і досить міцні. З них виходять хороші підлогові покриття для експлуатації на відкритому повітрі: садовий паркет, садові доріжки, тераси і т. п. Є породи (наприклад, Тик), які ідеально підходять для використання в приміщенні з підвищеною вологістю: басейні, ванній кімнаті. Наша компанія пропонує вам терасну дошку з екзотичних порід дерева і модрини, а також садовий паркет та супутні матеріали (мастила, лаги, системи кріплення). Хочете отримати добротну і гарну терасу? Довірте проектування і монтаж тераси нашим майстрам, вони відмінно впораються навіть зі складним варіантом.

Наша компанія користується гарною репутацією. Секрети успіху прості: індивідуальний підхід до кожного, максимальний облік на всіх етапах співпраці побажань замовника, багаторічний досвід і професійне ставлення до роботи. Гідне вас ми забезпечуємо якість, зберігаючи при цьому досить доступні ціни. Зверніться до нас, і ми підтвердимо це своєю роботою!

Дерев’яні сходи – затишок, краса і надійність у вашому домі

Основний напрямок діяльності компанії «Новик» — виготовлення дерев’яних сходів. При роботі ми використовуємо деревину благородних твердих порід дерева високої якості та особливу технологію виробництва.

Ми пропонуємо вашій увазі дерев’яні сходи. виготовлені з деревини різних порід дерева: твердих (бук, дуб, клен, модрина, ясен, горіх) або м’яких (сосна). Вибір матеріалу для сходів дерев’яної залежить в першу чергу від інтер’єру вашого будинку. Ви можете замовити спочатку всі дерев’яні елементи інтер’єру, а вже потім вписати в обстановку дерев’яну драбину. яка зробить вигляд будинку закінченим і елегантним. Фахівці нашої компанії допоможуть вам навіть у тому випадку, якщо ви плануєте в своєму житлі складний ремонт.

Багатьох замовників хвилює питання вибору форми дерев’яних сходів. Велике значення при виборі мають розміри квартири або будинку, а також особливості проекту. В інтер’єр приміщень маленького розміру вдало вписуються гвинтові дерев’яні сходи. А ось вдома з масштабним рішенням і просторі котеджі вимагають установки прямолінійних або криволінійних сходів дерев’яних .

Ми виготовляємо сходи дерев’яні самонесучого виду або встановлюються на больцах. Варіанти оформлення застосовуються різні. При обробці сходів дерев’яних можуть використовуватися інші породи дерева, які добре поєднуються з основною деревиною за структурою і кольором. Допустимі і комбінації дерева з іншими матеріалами — склом або пластиком. Кожен елемент дерев’яних сходів (перила та поручні, косоури і тятиви, маківки і балясини, східці) ми виконаємо зі смаком і подбаємо про якість.

Наша компанія виготовляє на замовлення всі дерев’яні елементи інтер’єру. Подивіться зразки наших робіт на фотографіях каталогу. Коли ви зупините свій вибір на певному дизайні будинку або на уподобаній моделі сходів дерев’яної. ми обговоримо з вами всі деталі роботи і внесемо в проект бажані зміни. Вид деревини і розмір дерев’яних сходів ми визначаємо на основі побажань, рекомендацій і вимог замовника.

При проектуванні ми можемо виконати ескіз сходів дерев’яної в кольорі і тривимірному об’ємі. З допомогою такого ескізу ви зможете зорієнтуватися у вартості послуг і уявити, яким буде замовлений виріб в реальності. Вивчення інтер’єру в деталях і індивідуальний підхід до замовлень — гарантія успіху нашої діяльності. Дерев’яні сходи відмінно впишеться в обстановку і стане прикрасою вашого будинку. Наша головна мета — допомогти вам у створенні унікального і якісного інтер’єру з дерева.

Короткий опис статті: виготовлення дерев’яних сходів

Джерело: Сходів від Новик: виготовлення дерев’яних сходів в Москві

Також ви можете прочитати