Сходи з дерева на замовлення, дубові сходи, сходи з дуба

05.09.2015

Дерев’яні

Сходи з дерева на замовлення, дубові сходи, сходи з дуба

Сходи з дерева на замовлення, дубові сходи, сходи з дуба

Сходи з дерева на замовлення, дубові сходи, сходи з дуба

Традиційні для Росії сходи з дерева компанія КАСКАДЭЛЬ виробляє з цінних порід дерева (дуб, бук, ясен і ін), що, крім використання посилених елементів кріплення, забезпечує міцність і довговічність даних виробів. Виготовлені з деревини сходи можуть бути по-різному прикрашені і мати колір, що відповідає загальній концепції приміщення.

Для того щоб вибрати оптимальний варіант співвідношення «ціна — якість — тип сходів — розмір», фахівці компанії проведуть для Вас необхідні консультації, запропонувавши великий вибір варіантів, які могли б задовольнити будь-якого замовника. Сучасні сходи дерев’яні на замовлення, виготовлення яких Ви доручили фірмі КАСКАДЭЛЬ — вигідний і зручний спосіб зробити будинок красивішим і комфортнішим.

Сходи з дуба, дубові сходи

Виробництво сходів з дерева цінних порід на замовлення (виготовлення сходів з дуба, бука) — основна спеціалізація нашої компанії. Ми пропонуємо тільки кращі сходи з дуба (масив дерева, сходи покривається захисним лаком), чудові одномаршові і популярні компактні гвинтові сходи з несучими тятивами. У нас представлені сходи і двері на будь-який смак і для будь-якого інтер’єру з дерева. Гвинтові сходи маршеві, зовнішня або внутрішня залежно від використання елементів декору може бути класичної або виконаної в сучасному стилі. У будь-якому випадку, виготовлення і монтаж деревяних сходів будь-якого типу краще довірити фахівцям.

Будь сходи з дуба від компанії «КАСКАДЭЛЬ» гідна стати головною прикрасою Вашого будинку. Бездоганна якість виготовлення деревенных сходів на замовлення забезпечується високим рівнем професіоналізму наших фахівців. Сходи з дерева при виготовленні і монтажі повинні бути адаптовані під особливості приміщення, в якому вони будуть використовуватися. Тільки виготовлення дерев’яних сходів з точним дотриманням технології гарантує довгий термін її служби.

Вибір виду і конструкції сходів від компанії «КАСКАДЭЛЬ» визначається під впливом безлічі факторів. Найважливішими з них є місце розташування отвору в перекритті. Проектування сходів індивідуально дозволить втілити мрії про комфорт і затишок. Ми врахуємо всі Ваші побажання вже на першому етапі виготовлення сходів з дерева — проектуванні сходових конструкції.

Гармонійний ансамбль складуть дерев’яні двері та сходи (двері та дерев’яні сходи при виготовленні підбираються по фактурі і малюнку деревини).

Короткий опис статті: сходи з дерева

Джерело: Сходи з дерева на замовлення, дубові сходи, сходи з дуба

Також ви можете прочитати