Сходи з дуба і бука. Ціни на дубові сходи в Москві і області

09.08.2015

Дерев’яні сходи з дуба і бука

Ні один багатоповерховий будинок не обійдеться без сходів. Дерев’яні сходи буде виглядати цікаво на будь-якому тлі. Вона може бути класичної маршової або модною гвинтовий.

Дерев’яні сходи виготовляються фахівцями компанії «ЛЕКР» з якісної деревини бука і дуба. Сходи, виконані з цих цінних порід дерева, акцентують увагу гостей на інтер’єрі і стануть відмінним доповненням будь-якого будинку.

Переваги сходів з дуба і бука

Сходи з дуба і бука. Ціни на дубові сходи в Москві і області
Сходи з бука
дуже міцні і грунтовні, володіють красивою текстурою, і, що важливо, економічні по ціні.

Вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр, а завдяки своїй різноманітності колірної гами і багатства текстури наповнять Ваш інтер’єр вишуканістю і витонченою елегантністю. Зазвичай сходи з бука віддають перевагу ті, хто вітає незвичайні дизайнерські рішення.

Бук легко тонується і після обробки парою вирівнюється в забарвленні. Для додання теплого червонуватого тону сходах з бука їх деревину піддають тепловій обробці, отримуючи так званий «димчастий бук».

В порівнянні з дубовими сходами, конструкції з бука виглядають не так парадно і урочисто, але їх візуальна легкість і вишуканість затребувані ні трохи не менше, при цьому вони дешевше дубових, що є перевагою для багатьох клієнтів.

Сходи з дуба і бука. Ціни на дубові сходи в Москві і області
Сходи з дуба
. незалежно від своєї конфігурації, конструкції і використання при її виготовленні додаткових матеріалів, що представляють найвищий рівень надійності і гарантовано довгий термін служби.

Сходи з дуба надають будинку солідність і респектабельність, адже ця деревна порода відрізняється не тільки міцністю, міцністю і довговічністю, але і особливою позитивною енергією.

Установка сходів з дуба облагородить інтер’єр і принесе в дім особливу атмосферу. Дубові сходи в даний час вважаються безумовною класикою. Тому покупка сходи з дуба – це не просто спосіб облагородити житло, але і можливість доторкнутися до кращим світовим класичним традиціям облаштування свого будинку.

Класичні дубові сходи характеризуються витонченими різьбленими балясинами, масивними стовпчиками і широкими сходинками, зручними для постановки ноги. У сучасних інтер’єрах дубові сходи мінімалістичні і модні, але мають не так багато спільного зі столітніми садибами.

Ціна на сходи. виготовлений з дуба, трохи вище, ніж на подібну конструкцію, виконану з бука, однак дубові сходи красиві і міцні, сама текстура цього виду деревини зовні надзвичайно естетична. Такі сходи зараз люблять доповнювати сталевими конструкціями перил, дерев’яними поручнями або модернізованими балясинами.

У процесі виготовлення заготовок і деталей для сходів з дуба і бука необхідно особливу увагу приділяти якості обробки поверхонь.

Нашою компанією накопичені унікальні знання і величезний досвід по виготовленню виробів з цінних порід деревини, при цьому ми використовуємо тільки спеціальне високотехнологічне обладнання, що дозволяє якісно обробляти дерев’яні поверхні і виконувати складні по своїй конструкції сходів.

Якщо замовити сходи з бука або дуба в нас, можна не турбуватися про рівні складності дерев’яних форм та спосіб їх виготовлення. Всі ці завдання візьмуть на себе фахівці нашої компанії, а Вам залишиться лише прийняти і оцінити роботу.

Типові дерев’яні сходи з дуба і бука:

Короткий опис статті: сходи для будинку Дерев’яні сходи з дуба і бука. Низькі ціни на дубові сходи під замовлення в Москві і області. Висока якість, монтаж безкоштовно. сходи з буку, вартість сходів з дуба, дубові сходи

Джерело: Сходи з дуба і бука. Ціни на дубові сходи в Москві і області

Також ви можете прочитати