Сходові огородження з металу, ковані огорожі для сходів, ціни

12.07.2015

Ковані сходи

Ковані сходи – обов’язкова складова стильного, елегантного, ошатного будинку. Виготовлення кованих сходових огорож сьогодні дуже затребуване в Москві. Крім того, що художня ковка є модною тенденцією сучасного дизайну житлових і офісних будинків та елітних багатоповерхових кварталів – це ще і міра безпеки.

Художники і ковалі компанії «Група Квадрат» володіють величезним досвідом виготовлення кованих огорож сходів, ми з радістю розробимо для вас проект сходів, яка прикрасить ваш будинок або під’їзд і прилеглу територію. Також ви можете придбати по каталогу типову ковані сходи, ціна в цьому випадку виявиться нижче.

Виготовлення перил для кованих сходів є широким полем для фантазії художника. Замовлене вами виріб може бути витримано в пишному стилі ампір або в суворій мінімалізмі, єдиний ансамбль з них складуть світильники, камінні приналежності, підставки для квітів, віконні решітки, елементи меблів. Елементи художньої ковки прекрасно поєднуються з каменем, ажурною деревиною, кольоровим склом.

Сходові огородження

Цікаві стильні сходові огородження додадуть закінченість образу житлового або офісного особняка. Виконані в єдиному ключі з альтанкою, лавками, козирком, вони тим більше зроблять ваше житло респектабельним, розкішним, затишним. У нас ви можете придбати сходові огородження по каталогу або замовити їх за ексклюзивним проектом, в цьому випадку ціна обговорюється індивідуально після того, як майстер вислухає ваші побажання.

Короткий опис статті: сходи фото

Джерело: Сходові огородження з металу, ковані огорожі для сходів, ціни, фотографії, салон художньої ковки Квадрат Group

Також ви можете прочитати