Ступені агломерат для сходів

23.09.2015

Виготовлення та продаж ступенів для оздоблення сходів

Ступені агломерат для сходів
Ступені агломерат для сходів
Ступені агломерат для сходів
Ступені агломерат для сходів
Ступені агломерат для сходів

Агломерат це вироби на основі суміші білого цементу, крихти натурального каменю мармуру або граніту, пігментних (кольорових) і міцнісних добавок, спресованих під високим тиском. Агломератної вироби представлені на нашому сайті виконані на сучасному високотехнологічному обладнанні Італійського і Німецького виробництва, що дозволяє досягати тиску до 300 тонн. Вироби з агломерату мають ряд конкурентних переваг у вигляді підвищених характеристик, високою зносо — та морозостійкості.

При виробництві сходових ступенів, для поліпшення міцнісних характеристик всередину ступені закладається металева армуюча сітка, що дозволяє обробляти сходи мають нерівну поверхню, а так само сходи виготовлені з металу, мають дві точки кріплення. Для сходів мають металеву основу виготовляються сходи з заставними, на звороті яких є металеві пластини, які приварюються до основи сходів.

Інноваційною розробкою, що не має аналогів у конкурентів, є можливість виготовлення ступенів для сходів загнутою Г-подібної форми. При цьому обробка сходів стає досить проста, а сходи, із за малої кількості швів виглядає велично і фундаментально.

Сходів оброблені ступенями з агломерату мають підвищені міцнісні характеристики і естетично красивий зовнішній вигляд із за малої кількості швів.

Ми виготовляємо сходи для:

  • забіжних і поворотних сходів — гвинтові сходи
  • ступені закругленої форми (круглі і напівкруглі)
  • східці для сходів з металу
  • підлогові і тротуарні плити
  • парапети
  • квіткарки.
  • виготовляємо великогабаритні виробів нестандартної форми, типу подіумів, великих парапетів і т. д.

Продукція з агломерату застосовується для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. Для обробки вуличних сходів призначене спеціальне протиковзке покриття «брашинг», при якому крихта натурального каменю виступає назовні утворюю рифлену поверхню. Додаткової протиковзкою опцією може бути «пісочний шов». Для внутрішніх приміщень призначені два варіанти фінішної обробки — матова і поліровані поверхні.

Маючи за «плечима» понад семирічний досвід робіт, стикаючись з різними стандартними і нестандартними ситуаціями, ми сміливо можемо заявити, що впораємося з будь-якої, навіть найскладнішої завданням. Якщо Ви регулярно зустрічаєтеся з проблемою тріщин, сколів, неякісно виконаного підстави сходів, або Ваші будівельники налаштували так, що хочеться все зламати і перебудувати, не поспішайте. просто зателефонуйте нам і ми запропонуємо технічне рішення, яке при мінімальних конструктивних змінах дозволить надати сходах нормальний естетичний вигляд і надовго позбавити від проблем не завершується ремонту.

Професійний пічник складе піч або камін.

Також хочемо Вам нагадати, що практичне будь-яке приміщення потребує свовременной очищення вентиляції. Якісно вирішити цю задачу допоможуть професійні сажотруси та чистильники вентиляції на сайті очищення вентиляції. Заходи з чищення вентиляції не тільки необхідні для профілактики респіраторних захворювань, але і є обов’язковими для юридичних осіб, власників нерухомості.

Короткий опис статті: східці для сходів продаж сходових ступенів для оздоблення сходів з бетону і металу агломерат це сучасний і практичний матеріал для обробних робіт, ідеально підходить для обробки монолітних сходів і сходів з металу

Джерело: ступені агломерат для сходів

Також ви можете прочитати