Світильники для сходів і підсвічування сходів в Мінську . Electrodom

20.02.2017

LED підсвічування LEDIX TIMO 07-224-12
Підсвічування для сходів в Мінську

У кожному будинку є темні куточки, яким не завадить додаткове освітлення. Якщо у вашому будинку два поверхи, в нього точно є сходи. Сходи – один з головних елементів інтер’єру багатоповерхової будівлі і єдина можливість сполучення між поверхами. Вона просто зобов’язана бути безпечною. Забезпечити безпечне і комфортне переміщення по ній допоможуть спеціальні світильники.

Для освітлення сходів використовують:

  • Світлодіодні сходові світильники
  • Світлодіодне підсвічування стін

Світлодіодні світильники для освітлення сходів

Світлодіодні світильники забезпечують комфортне і безпечне пересування по сходах у темний час доби. Вам не знадобиться використовувати загальне освітлення. Такі світлодіоди освітять лише частина сходів, тому для парадних сходів вони не підійдуть.

До цих джерел світла особливі вимоги: вони повинні бути надійними і світити яскраво. При цьому важливо, щоб відкидає тіні не створювали помилкових уявлень про розмірі східців у переміщаються по сходах.

Світлодіодні світильники виконують не тільки освітлювальну функцію, але і декоративну. Вони допоможуть підкреслити цікаву конструкцію вашої сходи. При виборі підсвічування, ви можете віддати перевагу звичайному білому світу або створити незвичайний світлодизайн, використовуючи різнокольорові світлодіоди.

Сучасні світильники для сходів і ступенів зручні в експлуатації, вони:

  • Компактні
  • Ударостійкі
  • Безпечні
  • Випромінюють м’яке світло
  • Економно витрачають електрику
  • Мають довгий термін служби

Але заміна таких світильників обходиться дорого.

Світлодіодне підсвічування стін

Якщо необхідно рівномірне освітлення всього сходового прольоту, використовують настінні світлодіодні джерела світла. З їх допомогою можна легко підкреслити дизайн приміщення або створити дивовижні світлові картини.

Установка світлодіодного підсвічування для стін обійдеться в рази дешевше, ніж світильників для ступенів. Світло від світильників розсіюється, а тому до їх недоліків можна віднести більшу витрату електроенергії.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати LED підсвічування для сходинок, так і для стін. Здійснюємо безкоштовну доставку товарів по всій території Білорусі.

Короткий опис статті: підсвічування сходів Світильники для сходів по хорошій ціні: дзвоните ? 8 (029) 6-921-921! Великий вибір світильників сходів, доставка, знижки. Підсвічування ступенів/сходів

Джерело: Світильники для сходів і підсвічування сходів в Мінську | Electrodom

Також ви можете прочитати