Світильники тротуарні і газонні світлодіодні грунтові світильники для освітлення

20.02.2017

Вбудовувані світильники (ступені)

При виборі світильника для саду, особливо якщо мова йде про вбудовані світильники, необхідно особливу увагу звертати на такі моменти, як:

  • стійкість до природних катаклізмів (на їхній роботі не повинні позначатися сильні пориви вітру або опади.);
  • герметичність конструкції.

Світильники повинні мати хорошу герметичну захист, бо як попадання вологи, твердих частинок або пилу може викликати корозію і чинити негативний вплив на якість роботи пристрою, що в кінцевому підсумку може призвести до зменшення його терміну експлуатації.

При покупці світильника пам’ятайте, що міцний і герметичний корпус світильника — це запорука його тривалого терміну служби.

При опрацюванні ландшафтного дизайну своєї ділянки не забудьте про підсвічування ступенів.

Світлодіодне підсвічування сходів.

Світлове позначення ступенів підвищує їх видимість, завдяки чому у кілька разів знижується травматизм, а також створюється певна атмосфера таємничості.

Підсвічування сходів дозволяє «намалювати» сходи з використанням маленьких ліхтариків, програмувати колірні рішення за допомогою світлових пультів і управляти виключенням і включенням ламп.

Світлова магія сьогодні доступна всім бажаючим, завдяки розвитку технології галогенних і неонових світильників.

Світильник для підсвічування ступенів дозволить зробити сходи вашого заміського будинку набагато красивіше і зручніше. Світильник для підсвічування ступенів може бути встановлений під сходами або на зовнішній стороні поручнів.

Вбудовувані в стіну світильники.

Крім підсвічування ступенів при створенні дизайну свого заміського ділянки треба пам’ятати і про вбудовувані в стіну світильники.

Як правило, в умовах заміського будинку абсолютно не потрібні навігаційні шедеври. Для підсвічування сходів краще всього використовувати маленькі «маячки», з роллю яких чудово впораються звичайні вбудовувані в стіну світильники. Світла від таких світильників, як правило, вистачає для освітлення всієї проступи.

Але якщо Ви все ж хочете, щоб ступеня вашої сходи виділялися більш яскраво, тоді краще додайте під ними неонові лампи або гнучкі світлодіодні стрічки. При бажанні для кращого освітлення можна встановити більш серйозний світильник на стіну .

Короткий опис статті: підсвічування сходів Світильники для підсвічування ступенів необхідні не тільки в офісних будівлях, банках та інших комерційних структурах, вони так само користуються незмінною популярністю серед власників заміської нерухомості.
світильник, стіна, підсвічування, сходи, світлодіодний вбудований, сходи

Джерело: Світильники тротуарні і газонні світлодіодні грунтові світильники для освітлення доріжок

Також ви можете прочитати