Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

20.02.2017

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Виконуємо освітлення сходів, ступенів, скляних полиць, інтер’єру

Дуже широка сфера застосування світлодіодного підсвічування: підсвічування стелі, ступенів, авто і мото транспорту, вітрин, всіляких ніш, підсвічування в цілях реклами і для залучення уваги. Це далеко не весь список застосування підсвічування на основі світлодіодної стрічки. Світлодіодне підсвічування може використовуватися як для декоративного, так і для основного освітлення.

Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення
Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

Підсвічування сходів сьогодні приділяється особлива увага. Висвітлення цих конструкцій виконує не тільки декоративний характер, але практичний, забезпечуючи безпеку і зручність. Сходові світильники бувають як зовнішні, так і безпосередньо вбудовані в сходинки.

Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення
Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

При підсвічуванні сходів можуть використовуватися різні джерела світла, в першу чергу, це світлодіодні, неонові, галогенні світильники. Зовнішні сходи можна висвітлити і з допомогою світильників на спеціальних стовпчиках або стійках.

Світлодіодні лампочки для підсвічування сходів зазвичай вбудовуються в спеціальний профіль для підсвічування ступенів. Виглядає ця конструкції як накладка з алюмінію на щабель драбини, у паз якого встановлена полікарбонатна трубка зі світлодіодним джерелом світла. Виріб дозволяє запобігти ковзанню по сходах і підсвітити погано освітлені сходові марші.

Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення
Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення
Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення
Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

Конструкція профілю універсальна для застосування на сходах, побудованих в минулому столітті, і в сучасних будівлях. За допомогою сполучних проводів і рознімань виріб підключається до блоку живлення.

Підсвітити сходи можна, розмістивши джерела світла, краще світлодіодні, на перилах сходів. Для цього в перилах через рівні проміжки виконується спеціальна ніша, в якій встановлюється світлодіод того чи іншого кольору.

Керування освітленням сходів має бути зручним. Це означає, що вимикачі потрібно розміщувати в місцях, розташованих поряд з підходами до сходів. Наприклад, якщо сходи ведуть від хвіртки до розташованого в глибині двору будинку, то вимикач повинен стояти біля хвіртки і біля входу в будинок.

Підсвічування скляних полиць

Світиться полку приверне увагу і прикрасить практично будь-яку кімнату: вітальню, коридор, ванну кімнату або торговий зал. В якості власника полиці використовується алюмінієвий анодований профіль, який кріпиться до стіни. У профіль вставляється скло товщиною 8 мм

Джерелом освітлення світлодіодна стрічка (колір на вибір), прокладений в паз профілю. Світлодіодні стрічки працює від безпечної напруги 12 Ст. Кріплення полиці до стіни також можливе з допомогою мініатюрних стеклодержателей.

Переваги світлодіодних модулів перед іншими джерелами світла

• Наддовга термін служби – близько 100.000 годин або 11 років безперервної роботи.

• Компактні розміри.

• Сверхяркие светодиоды забезпечують сильний світловий потік для виробів такого класу, тому модулі можуть застосовуватися не тільки в декоративних цілях, але і для освітлення.

• Значна економія електроенергії в порівнянні з лампами, дюралайтом, неоном.

• Простий електромонтаж і легке кріплення до будь-якої поверхні.

• Кожен модуль може бути електрично з’єднаний з будь-яким іншим. В результаті можна отримати довгу світлову лінію різних кольорів.

• Яскравість і точна передача кольорів.

• Діапазон робочих температур від -40 до +60°

• Придатні для використання всередині і поза приміщеннями.

• Безинерционность, можливість керування через контролери, диммери.

• Конструкції модулів зручні для втілення будь-яких задумів дизайнерів. Змінюючи інтенсивність і режим світіння можна досягти фантастичного ефекту «живого світу». Модулі можуть бути вбудовані в стіни, підлогу, потовк приміщення, також з можливістю регулювати колір, яскравість і темп світіння.

• Світлотехнічні та електричні параметри модулів дозволяють легко замінити будь-які раніше встановлені джерела світла і значно скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування.

Короткий опис статті: підсвічування сходів Ви можете замовити та купити металеві сходи і перила за доступними цінами. Виготовляємо і монтуємо огородження сходів, козирки, навіси, вироби з нержавіючої сталі, поручні, навіси для автомобілів, навіси з полікарбонату, огорожі, конструкції з нержавіючої сталі і скла. Облицювання ліфтів, оздоблення колон та інших інженерних конструкцій нержавіючої сталлю. Металеві сходи і поручні з нержавіючої сталі найвищої якості від компанії-Дизайн. Кашпо для квітів. Сходи, огородження сходів, скляні сходи, перила, поручні, проектування сходів, виготовлення сходів, скляні сходи, сходи на больцах, сходи на тятивах, сходи на косоурах, модульні сходи, маршові сходи, сходи з металу, металеві сходи, сходи з каменю, гвинтові сходи, сходи на замовлення, купити сходи, купити сходи, драбини в Києві, сходи Київ, відбійники, огорожі, огорожі сходів, металеві огорожі, сходові огородження, огорожі з нержавіючої сталі, огородження балконів, огорожі з нержавіючої сталі, огородження для сходів, огородження покрівлі, балконні огорожі, балкони, ковані балкони, французький балкон, перильні огорожі, навіси, козирки, автомобільні навіси, навіси з полікарбонату, металоконструкції, Вироби з нержавійки, облицювання нержавіючої сталлю, вхідні групи, облицювання нержавійкою, облицювання колон, облицювання ліфтових порталів, облицювання ліфтів, перила зі склом, паркани, кашпо для квітів

Джерело: Світлодіоди, освітлення сходів, світлодіодне освітлення

Також ви можете прочитати