Світлодіодне підсвічування сходів і ступенів

20.02.2017

Світлодіодне підсвічування сходів і ступенів

Сходи та сходи у всьому своєму різноманітті досить поширений архітектурний елемент, який повсюдно зустрічається як в екстер’єрі, так і в домашньому і громадському інтер’єрі. Цей елемент не тільки несе необхідний функціонал і являє естетичну цінність. Крім цього щаблі ще й є поширеною причиною травматизму. Це робить підсвічування ступенів за допомогою світлодіодної стрічки або лампи не тільки ефектним дизайнерським прийомом, але несе також і велику практичну цінність.

LED-підсвічування універсальне рішення незалежно від того, де знаходяться сходи: в офісі, магазині, кінотеатрі, клубі або ресторані; незалежно від того вона виконана з металу, дерева, каменю або бетону, покрита ковроліном або плиткою. Сучасні технології світлодіодного освітлення дозволяють не тільки вільно працювати з візуалізацією сходи, але також ефективно використовувати підсвічування ступенів для більшої виразності і додаткової безпеки конструкції.

Світлодіодне підсвічування ступенів по гранях дозволяє з максимальною безпекою для здоров’я переміщатися по сходах навіть в абсолютно темному приміщенні або в темний час доби, якщо драбина перебуває поза будівлі.

Для підсвічування сходів може застосовуватися або світлодіодна стрічка, або світлодіодні профілю. З їх допомогою можна легко зробити інтер’єр більш яскравим і насиченим, а також встановити приміщення додатковим економним джерелом освітлення.

На сьогоднішній день світлодіодне підсвічування ступенів є доступним задоволенням буквально для кожного охочого. Довговічність і надійність світлодіодів дозволить на багато років прикрасити інтер’єр свого будинку, при цьому приділяти мінімум часу на обслуговування і максимально економити на споживанні електроенергії.

Новітні світлодіодні технології дозволяють виконати led-підсвічування сходів в будь-якому колірному рішенні або сполучення кількох кольорів. Установка контролера дасть можливість самостійно програмувати і встановлювати освітлення у відповідності з настроєм або необхідністю. Максимально спрощує процес використання пульта дистанційного керування.

За рахунок економічності, надійності, привабливості та універсальності світлодіодне освітлення або підсвічування інтер’єру може гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр. Щоб захистити кути ступенів і світлодіоди від ушкоджень рекомендується встановлювати накладки у вигляді алюмінієвих профілів. Підсвічування ступенів по контуру ідеально виконується з допомогою цих профілів, в паз яких монтується гнучка світлодіодна стрічка, що істотно збільшує її термін служби.

Короткий опис статті: підсвічування сходів Сходи та сходи у всьому своєму різноманітті досить поширений архітектурний елемент, який повсюдно зустрічається як в екстер’єрі, так і в домашньому і громадському інтер’єрі

Джерело: Світлодіодне підсвічування сходів і ступенів

Також ви можете прочитати