Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

20.02.2017

Світлодіодне підсвічування сходинок

Придумати щось нове і незвичайне в оформленні та дизайні приміщень зовсім непросто. Здається, що придумано і здійснено вже все, що можна. Однак нікого не залишити байдужим світиться в темряві сходи. Диво? Ні – досягнення прогресу. Для того щоб отримати такий ефект, гідний фото, нам знадобиться світлодіодна стрічка.

Світлодіодна стрічка – короткий опис

Багато хто з вас зіштовхувалися зі світлодіодною стрічкою – гнучка плата, до якої підключені світлодіоди. Гнучкість, регулювання необхідної вам довжини, кольору – робить диодную підсвічування незамінним підмогою в дизайні будь-якого інтер’єру. Низьке енергоспоживання стрічки дозволяє безупинно освітлювати приміщення.

Підсвічування червоного кольору

Внаслідок цього – стрічка практично не виділяє тепла, не нагріває навколишні предмети, і ви можете не турбуватися про те, що підключена плата підсвічування може сприяти займання. Єдине, що вам необхідно буде придбати разом із стрічкою – блок живлення, який буде перетворювати харчування підсвічування. Споживання стрічки обмежується двома видами – 12В і 24В, що і робить її безпечною. Але низькі показники енергоємності не впливають на термін експлуатації світлодіодів. Стрічка може прослужити вам до 50 тисяч годин роботи.

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Підсвічування бірюзового кольору

До всього іншого світлодіодна стрічка все ж володіє деякими недоліками. Світлодіодна стрічка для підсвічування однотипного світіння вище за ціною від тих, що змінюють свою світлову гаму. Підключення не здійснюється безпосередньо – необхідна пара блоків (один для перетворення енергії, інший для підключення до мережі).

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Застосування на практиці

Вище наведені показники дозволяють застосувати мерехтливу стрічку для вирішення багатьох проблем. Створити акцент саме на тій деталі, яку обрали, тепер простіше простого. Окремий акцент варто зробити на висвітленні сходи в інтер’єрі.

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Пересування між поверхами може принести деякі незручності. Наприклад, вимкнувши світло на першому поверсі і пересуваючись на другий, ви ризикуєте в кращому випадку – спіткнутися об сходинку, у гіршому – впасти. Мало кого приваблює така перспектива. Тому пропонуємо монтувати на сходи диодную стрічку.

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Вибір стрічки залежить від тих рівнів, які використані у вашій сходах. При виступаючих сходах світлову стрічку можна прикріпити на клейку основу. Якщо ж сходи володіє стандартними ступенями, то кожна з них піддається доопрацювання за допомогою спеціального профілю.

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

На цьому моменті зупинимося докладніше. Крім набору світлодіодів, вам знадобиться:

  • сверлової інструмент
  • алюмінієвий профіль
  • саморізи або інші кріплення

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Порядок установки підсвічування своїми руками

  • Розріжте профіль на шматки потрібного розміру, виходячи з ширини щабля.
  • Підготуйте щабель до монтування профілю, який необхідно прикріпити саморізами. Для кожного випадку знадобитися від двох до чотирьох кріплень.
  • Вставляючи стрічку підсвічування в алюмінієвий профіль, прикріпіть її клеєм (підійде як будівельний, так і клей типу «Секунда»), щоб стрічка в профілі не деформувалася.
  • Виступаючі проводу, для безпеки, маскуються плінтусом або проводяться під сходами.
  • Підключіть провід до стабілізуючій блоку і підключіть живлення.

Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Дану конструкцію можна використати не тільки всередині приміщення, але і на вулиці. Для цього існують водонепроникні світлодіодні стрічки. Для їх монтування, вам не знадобитися алюмінієвий профіль для захисту. Вам необхідно буде лише закрити підключений дроти від зовнішніх впливів погоди.

Короткий опис статті: підсвічування сходів Надзвичайних ефектів дизайну дозволяє досягати світлодіодне підсвічування ступенів, яку нескладно зібрати своїми руками. світлодіодне підсвічування,сходи

Джерело: Світлодіодне підсвічування сходів своїми руками: фото, відео

Також ви можете прочитати