Світлодіодне підсвічування сходового маршу, Блоги , ПоРемонту.Ру

20.02.2017

Світлодіодне підсвічування сходового маршу

Продумуєте дизайн свого майбутнього будинку, робите капітальний ремонт, а можливо, просто бажаєте змінити щось у своєму житлі, але так, щоб друзі та родичі ахнули, побачивши виконаної роботи? Рішенням стане освітлення сходового маршу світлодіодами.

Про те, як і яку сходи краще влаштувати в своєму будинку, читайте в статті Сходи. Якою вона повинна бути.

Сьогодні світлодіодне підсвічування набирає величезну популярність в дизайні приміщень. Адже з її допомогою можна не тільки зонувати простір, додавати красиві колірні акценти, але і використовувати в якості освітлення в темний час доби, скорочуючи при цьому витрати електроенергії.

На ринку представлені кілька варіантів світлодіодних пристроїв, це і стрічки, і шнури, і точкові світильники. Давайте розглянемо, для прикладу, освітлення стрічкою. Її простіше встановити на вже змонтовану сходи.

Дизайн нового арт-об’єкту в своєму будинку Ви обираєте самі. Можливо, ви захочете саму звичайну підсвічування ступенів, просто для того, щоб вночі не включати основний світ. Можливо, виберете колір світлодіодів, контрастують з основним дизайном приміщення, або переливаються 4 кольору, плавно змінюють один одного. Як варіант, можлива установка інтерактивного освітлення — при наближенні до сходів, стрічка плавно включається знизу вгору, немов уползающая вгору світиться змійка, можливо і почергове включення окремих сходинок при Вашому наближенні до них. Варіантів безліч!Світлодіодне підсвічування сходового маршу, Блоги , ПоРемонту.Ру

Особливо красиво будуть виглядати різнокольорові вогники на скляних сходах. Прозорі сходи будуть пропускати світло і весь простір навколо, включаючи стіни, стелю та підлогу, будуть світитися.

Використання світлодіодного освітлення в житловому приміщенні просто, безпечно і екологічно чисто. Виникає закономірне питання: як дорого? На щастя, на сьогоднішній день ці технології міцно влаштувалися на російському ринку, в будь-якому місті знайдеться з десяток компаній, що займаються продажем і установкою цієї техніки, тому не варто сумніватися в доступності ціни для будь-якої родини, навіть із середнім заробітком.

Короткий опис статті: дизайн сходової Світлодіодне підсвічування сходового маршу — Блоги — ПоРемонту.Ру Світлодіодне підсвічування сходового маршу — Блоги — ПоРемонту.Ру

Джерело: Світлодіодне підсвічування сходового маршу — Блоги — ПоРемонту.Ру

Також ви можете прочитати