Світлодіодне підсвічування ступенів

20.02.2017

яку пропонує компанія «НЛТ», що дозволяє зробити інтер’єр яскравим і забезпечити його додатковим і оригінальним джерелом освітлення. Світлодіодне підсвічування ступенів — зовсім недороге задоволення, Вам необхідно оплатити лише вартість стрічки, і якщо знадобитися — її установки. Надалі протягом 10 років Ви просто насолоджуєтеся красою власного інтер’єру і отримуєте мінімальні рахунки за електрику. Підсвічування сходів може бути виконана в будь-якому колірному рішенні і декількох комбінаціях, при цьому Ви зможете програмувати і міняти освітлення за власним бажанням за допомогою дистанційного пульта.

Підсвічування ступенів, технологія установки.

Світлодіодне підсвічування ступенів
За рахунок своєї краси, довговічності і економічності світлодіодне підсвічування ступенів підходить для будь-яких сходів і інтер’єрів. Часто на краях ступенів встановлюють алюмінієві накладки, це дозволяє захистити сходи від пошкодження. Контурна підсвічування сходів може бути легко поєднана з такими накладками, в спеціальний паз яких легко монтуються компактна і герметична світлодіодна стрічка. Вона працює від безпечної напруги 12В, і завдяки низькому енергозбереження підсвічування сходів може бути включена цілодобово. В результаті, Ваші сходи будуть яскравим елементом інтер’єру, а головне стануть по-справжньому безпечні.

Фахівці нашої компанії готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з підсвічуванням ступенів за багатоканальним телефоном: (495) 783-30-66. або по e-mail: Світлодіодне підсвічування ступенів

А також Ви можете приїхати в наш шоу-рум, розташований за адресою: м. Москва, МКАД 104 км, д. 8А, оф. 306

Час роботи: Пн-Пт з 9.00 до 18.00 (без перерви на обід)

Короткий опис статті: підсвічування сходів Світлодіодне підсвічування ступенів
Світлодіодне підсвічування ступенів

Джерело: Світлодіодне підсвічування ступенів

Також ви можете прочитати