Точкові світлодіодні світильники

20.02.2017

точкові Світлодіодні світильники

Освітлення світильниками. Навіщо потрібні точкові світильники?

Будь-яке приміщення, будь то квартира, офіс, торговий зал, може виглядати сучасно і привабливо за рахунок вдалого поєднання меблів, елементів інтер’єру та світла.

Важливість останнього усвідомили зовсім недавно, проте саме освітлення допомагає правильно розставити акценти. Використання освітлювальних приладів загального освітлення і точкових світильників — ідеальне поєднання.

Перші забезпечують кімнату потрібною кількістю світла, другі висвітлюють важкодоступні об’єкти і підкреслюють деталі. Точкові світильники мають невеликий кут розсіювання, і завдяки цьому світло потрапляє на предмети, що знаходяться безпосередньо під ними, а значить перед оформлювачем відкриваються безмежні можливості формування дизайну інтер’єру.

Тому точкові світильники отримали широке застосування: їх можна зустріти на кухні або в офіс, або в більш оригінальних приміщеннях, наприклад, на виставках, в музеях і картинних галереях.

В торгівлі точкові світильники відіграють ключову роль: чим цікавіше будуть висвітлені стелажі, вітрини та стенди, тим більше вони привернуть увагу до самого товару, який в такому світлі виглядає чарівно.

Чому саме освітлення світлодіодними світильниками?

останнім часом споживачів все більше хвилює проблема вибору, що краще: лампи розжарювання, люмінесцентні, галогенні, світлодіодні? У кожному конкретному випадку рішення може бути різне, але говорячи про точкових світильниках, світлодіоди мають явну перевагу.

Про їх енергоефективної складової зараз знають практично все: дійсно, світлодіодні освітлювальні прилади мають вражаючий термін служби і споживають на порядок менше електроенергії, тому економія коштів очевидна.

Для точкових світильників це не єдиний плюс: відсутність в спектрі випромінювання ультрафіолетових хвиль сприятливим чином впливає на зовнішній вигляд продаваних товарів або предметів мистецтва: ні одяг, ні ювелірні прикраси, ні картини не вицвітають під їх світлом.

А після поява RGB-технологій, за допомогою яких стало можливим ставити будь-які кольори підсвічування, світлодіодні точкові світильники придбали ще більшу популярність: колір світіння легко змінювати залежно від часу доби, від об’єкта освітлення або навіть від настрою, адже це так радує око.

точкові Світлодіодні світильники компанії LITEWELL ®

Компанія LITEWELL ® розуміє всі переваги використання світлодіодів, і тому займається продажами самих сучасних освітлювальних приладів на їх основі. В асортименті представлена лінійка одиночних і комплектних світлодіодних точкових світильників, які підходять для різноманітних приміщень і цілей.

Точковий світильник LED-1072 у компактному алюмінієвому вологозахищеному корпусі (?50х45мм) з теплим білим кольором випромінювання. Таке поєднання параметрів дозволяє використовувати його в будь-яких кімнатах, в тому числі і з підвищеним рівнем вологості, наприклад, у ванній.

Точкові світлодіодні світильники

Цей точковий світильник зручний для підсвічування всіх поверхонь: підлоги, стін, сходів, ніш, стелі. Вночі таку акцентно-підсвічування можна залишати включеною: світло не буде бити в очі, але в той же час його вистачить для забезпечення квартири, котеджу або офісу мінімальної видимістю. Купити точкові світильники світлодіодні можна в інтернет магазинах.

Оригінальний поворотний точковий світильник LED-N07 — це вдале рішення для декоративного підсвічування елементів інтер’єру. Кут розкриття променя 30-40° проектує світ безпосередньо на потрібний об’єкт, а споживана потужність 1 Вт робить такий точковий світильник дуже економічним.

Точкові світлодіодні світильники

Вбудована конструкція дозволяє прибирати всі дроти всередину стелі, а так як LED-N07 розрахований на напругу 12В, то він максимально безпечний у використанні.

LED-N52 володіє всіма достоїнствами точкових світильників, але крім цього є поворотним, завдяки чому його можна вважати оптимальним для установки в торгових залах магазинів, застосовувати для підсвічування стендів з продукцією.

Напрямок підсвічування без праці змінюється одним рухом руки — і безмежне число експериментів зі світлом без додаткового монтажу забезпечено. Такий світильник споживає всього 9Вт, замінюючи при цьому 50Вт-ну галогенну лампу.

Точкові світлодіодні світильники

Точкові комплектні світильники продаються в кількості від 3 штук разом з одним блоком живлення, до якого вони підключаються.

Мініатюрні точкові світильники вбудовуються в стелю LED-N24/3 діаметром всього 30мм і глибиною вбудовування 15мм підійдуть для підсвічування ніш, стелі, а також для установки в місцях, де використання інших світильників важко, що розширює сферу їх застосування в світлодизайн.

Точкові світлодіодні світильники

не Можна не згадати і про світлодіодних лампах, застосовуваних для популярних точкових світильників типу MR16. LITEWELL ® пропонує високоякісні світлодіодні лампи LED-3GU5.3, LED-5GU5.3, LED-6GU10, що споживають в 5-7 разів менше електроенергії, ніж галогенні аналоги!

Точкові світлодіодні світильники

Точкові світлодіодні світильники

Завдяки світлодіодним чіпам CREE ®. такі світлодіодні лампи мають дуже великий термін служби, що доходить до 50 тис. годин, що з лишком перекриває високу початкову вартість.

Всі ці точкові світлодіодні світильники LITEWELL ® дають широкий простір для фантазій та експериментів зі світлом, при цьому чудово поєднуючи в собі функціональність, зручні розміри, енергоефективність та екологічність з унікальним дизайном.

Короткий опис статті: підсвічування сходів Навіщо потрібні точкові світильники? Їх застосування і характеристика, переваги, економія коштів. Точкові світильники LED-N07, LED-1072, LED-N52, LED-N24/3, лампи LED-3GU5.3 освітлення світильниками,поворотний точковий світильник,застосування світлодіодних світильників, декоративне підсвічування інтер’єру,точкові світильники вбудовуються в стелю,LED-N07,LED-1072

Джерело: точкові Світлодіодні світильники

Також ви можете прочитати