ТРЬОХСЕКЦІЙНІ ДРАБИНИ алюмінієві . Купити універсальну розсувну

31.07.2015

Трисекційні сходи для всіх видів робіт

Компанія «Будівельні Ресурси» пропонує купити трисекційну розсувну драбину – універсальне обладнання для проведення монтажних і будівельних робіт на різних об’єктах. Ця конструкція незамінна при виконанні робіт в квартирі, на дачі, на будмайданчиках, в виробничих цехах і т. д. Про доцільність використання даного обладнання свідчать численні відгуки: сходи трьохсекційні спрощує роботу, забезпечує безпеку і ефективність.

Особливості конструкції

ТРЬОХСЕКЦІЙНІ ДРАБИНИ алюмінієві . Купити універсальну розсувну

Особлива модифікація виробу дозволяє йому складатися в декількох положеннях. Алюмінієва трисекційна драбина оснащена висувною секцією, завдяки чому можна скласти одну довгу приставну конструкцію, збільшити або зменшити висоту.

3-х секційна універсальна драбина являє собою відразу п’ять видів обладнання. Плюс до всього, вона дуже легка, швидко монтується і оснащена майданчиком. Секції розкладний трьохсекційною сходи скріплені між собою надійними замками-фіксаторами. Конструкція не тільки стійка, але і продумана таким чином, щоб забезпечити максимальну безпеку і зручність при роботі на висоті. Для додаткової опори в структурі 3-секційної алюмінієвої драбини передбачені траверси – широкі планки з нековзними опорами. Вони є однією з секцій трьохсекційною сходи-драбини, а друга секція забезпечена заглушками, що перешкоджають ковзанню. Ціна на 3-секційну сходи залежить від її довжини і марки. Що стосується розмірів, виробники пропонують купити алюмінієву трисекційну сходи 3х14, 3х12, 3х9, 3х10, 3х8, 3х11, 9, 10 і 12 метрів. У числі найбільш затребуваних виробів значиться алюмінієва трисекційна розсувна драбина Krause. Ця 3-х секційна драбина-трансформер володіє достатньою для вирішення побутових і професійних завдань робочої висотою.

Оренда і доставка обладнання

Якщо у Вас є питання або Ви хочете зробити замовлення, Ви можете зв’язатися з нами одним з наступних способів:

ТРЬОХСЕКЦІЙНІ ДРАБИНИ алюмінієві . Купити універсальну розсувну

Короткий опис статті: купити сходи Якщо Вам потрібна хороша 3-х секційна драбина, дзвоніть нам. Ми пропонуємо якісні вироби та зручні умови. Виберіть алюмінієву трисекційну сходи та зробіть замовлення. трисекційні сходи продаж спб придбати ціни

Джерело: ТРИСЕКЦІЙНІ СХОДИ алюмінієві | Купити універсальну розсувну 3-х секційну сходи в Санкт-Петербурзі

Також ви можете прочитати