Цитрус дискаунт, Одеса: відгуки, ціни, адреса, фото. салон зв

22.08.2015

9 відгуків про салон зв’язку «Цитрус дискаунт»

рекомендує

не рекомендує

Ми з чоловіком — постійні клієнти Цитруса. У хлопців відмінний сервіс (принаймні в роздробі). Всі продавці компетентно і точно відповідали на питання, не «впарювали» товар якнайдорожче. Та й самі девайси працюють справно.

рекомендує

не рекомендує

Хочу поділитися своїм досвідом покупки iPnohe в Цитрус Дискаунт.

найголовніше, що потрібно знати, це те, що в Україні немає офіційних реселерів Apple. Що б не говорили продавці в магазині, айфони вони штовхають сірі. Жодних сертифікатів від Apple у них немає. Максимум сертифікат на продаж мобільних пристроїв. Такий сертифікат видається Українськими держ структурами. А отже обслуговування по телефону гарантії магазину влітає в копієчку. Якщо раптом куплений в Цитрусе телефон почне глючити, то коли ви принесете його в магазин, продавці і техніки будуть всіляко намагатися дати вам відмову в гарантійному обслуговуванні. Взагалі Цитрус Дискаунт занадто жадібне кампанія в інтернеті є вже безліч історій покупок з неприємним наслідком для покупця. Так сталося і в мене.

я Купив iPhone 4S цієї весни. По закінченні 5 місяців став він у мене глючить. Періодично давав збій при спробі додзвонитися до когось. До мене вільно дзвонили, а я ні. Відніс в магазин. Спочатку мені скинули настройки, після чого він почав дзвонити. Але тривало це не довго. Потім мені його перепрошили. Коли вже визнали що налаштування і прошивка не причому погодилися взяти на гарантію. Взяли не відразу, то зарядку я не приніс, то чек не з цього магазину. Взагалі всіляко намагалися зіпхнути мене. Зрештою урвався терпець і я влаштував скандал. Тільки після цього телефон пішов в сервіс.

І ось тут була моя помилка. При відправці телефону в сервіс, технік з Цитруса оглядав телефон на наявність зовнішніх пошкоджень і т. п. Все вказав в акті здачі телефону, але не вказав одну річ. Справа в тому що на всій продукції Apple є спеціальні маркери попадання вологи в телефон. Якщо ви гарненько втопили свій iPhone, то маркер спалахує червоним. Так от, iPhone я не топив і взагалі поводився з ним дбайливо. Але коли апарат прийшов з сервісу маркер горів червоним. І мені відповідно відмовили в ремонті і взагалі зняли телефон з гарантії. І тут виникає питання. Чому технік не вказав в акті що маркер горить червоним? І чому взагалі телефон взяли на гарантію, якщо він не підлягає сервісному обслуговуванню? Це ж можна виявити прямо в магазині, подивившись на маркер. Його видно неозброєним оком і не потрібно розбирати телефон. Чому телефон пробув у сервісному центрі 2 тижні? Два тижні вони расматривали маркер? Чому взагалі я бігав в магазин раз 5 і ніхто нічого не сказав про маркер потрапляння вологи?

А тому що не топив я свій iPhone і справа тут в іншому!

до Речі, як тільки приносиш телефон з несправністю, Цитрус, технік першим же ділом дивиться на роз’єми, де знаходиться маркер ?

Я думаю телефон навіть не відправляли в сервісний центр. При відправленні у мене навіть не взяли гарантійний талон, в якому працівник сервісного центру повинен зазначити виконані операції над телефоном. Він у них тупо пролежав два тижні, потім вони його намочили і зготували папірець про зняття телефону з гарантії.

Вообщем мораль така. По-перше, не купуйте нічого в Цитрусе. По-друге, якщо вже купили щось, і це щось почало глючити. При відправці наполягайте на тому, що-б в акті вказали що маркер потрапляння вологи не засвічує червоним. Що на телефоні немає видимих пошкоджень від падіння з висоти. І так само наполягайте на тому, що-б акта викреслили наступний пункт:

Клієнт згоден, що всі несправності і внутрішні пошкодження, які можуть бути виявлені у виробі при його технічному обслуговуванні, тестуванні і ремонту, що виникли до прийняття вироби за цим актом.

Короткий опис статті: цитрус дискаунт одеса Цитрус дискаунт рекомендують 7 користувачів з 9. Andrew: «пристойна мережу. багато точок — можна довіряти…» салон зв’язку Цитрус дискаунт в Одесі, контакти, ціни, фото, як дістатися, сайт, відгуки про салоні зв’язку Цитрус дискаунт, адреса, телефон, написати відгук, залишити відгук про салоні зв’язку

Джерело: Цитрус дискаунт, Одеса: відгуки, ціни, адреса, фото. салон зв’язку Цитрус дискаунт, Корольова, 94

Також ви можете прочитати