Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

20.02.2017

Які бувають вхідні сходи для заміського будинку

Зміст статті:

Характеристики

Що таке зовнішня сходова конструкція для багатоповерхового котеджу?

Зовнішня сходи (металева, дерев’яна, бетонна, скляна і іншого роду)– це вхідна підіймальний пристрій, що розташовують при вході в житло будь-якої поверховості.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

На практиці, це конструктивний елемент, який заслуговують особливої уваги, як на етапі зведення будинку, так і в процесі його обробки. Адже він впливає на привабливість заміського котеджу і його оригінальність. Але ще більш важливим є той факт, що дерев’яні вхідні сходи в будинок згладжує перепад рівнів будь-якого розміру. Іншими словами, з’єднує поверхню землі, на якій стоїть житлове будова, з входом до нього. Тому при виконанні будівельних робіт вкрай важливо поставитися до створення цього архітектурного атрибута з особливою увагою.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Якості

Якими якостями повинна володіти вхідні сходи для приватного будинку?

Вхідні сходи в дерев’яний будинок має органічно поєднуватися з його стилем, щоб загалом виходило органічне поєднання форм і колірних відтінків. Крім цього підйомне пристосування зовнішнього типу повинно вдало вписуватися в ландшафтний дизайн. Однак його зовнішні якості — далеко не найважливіше в цьому питанні.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Куди більш важливі такі властивості як міцність, довговічність, безпеку і комфорт вхідних дерев’яних або металевих сходів в заміському котеджі.

Хочете побачити своїми очима, як виглядають якісні і красиві вхідні сходи:на фото далі представлені саме такі конструкції.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Наявність зазначених властивостей у сходових конструкцій вхідної типу для високого фундаменту може визначатися безліччю різноманітних факторів:

  • Матеріал, який застосовується для виготовлення таких сходів для будинку;
  • Точність дотримання технології будівництва та пропорцій окремих частин підйомного пристрою вхідного типу;
  • Правильність підібраного типу конструкції тощо.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Типи

Всі вхідні сходи для заміського будинку можна подразделит на окремі типи залежно від застосовуваного матеріалу. І цей аспект багато в чому буде впливати на експлуатаційні якості майбутньої будови. Ось чому так важливо вчасно визначитися з актуальними матеріалами для створення сходів для високого фундаменту і її подальшої обробки.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Підходите до вибору матеріалу з позиції добротності і надійності. Найбільш часто можна зустріти такі типи вхідних підйомних пристроїв для котеджів різної поверховості.

Дерев’яні

  • Створюються з твердих порід деревини, яка ретельно обробляється і покривається захисними складами;
  • Прекрасно підходять для затишних дерев’яних котеджів у стилі кантрі, російської хати і прованс;
  • Можна створити дороге по вартості лаковане виріб ручної роботою і різьбленими вензелями, а можна обмежитися функціональним підйомним пристроєм з гладко відшліфованої деревини простий породи.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Металеві

Подібні сходи можуть мати безліч форм і конфігурацій. Такий тип для надання йому зовнішньої привабливості часто доповнюється елементами декоративної ковки. Довговічні металеві вхідні сходи в приватних будинках – це теж прекрасний варіант зробити житло зручним і в той же час красивим. Найбільш практичним металом вважається нержавіюча сталь, адже вона демонструє високу стійкість до корозійних процесів. А алюміній у вигляді своїй м’якості зовсім не придатний для створення вхідний сходової конструкції для приватного будинку. Відмінно підйомний пристрій з металу на больцах підійде будові в сучасному мінімалістичному стилі або в стилі хай-тек.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Бетонні

Відрізняються високою міцністю і стійкістю до впливу негативних факторів навколишнього середовища. Красиві вхідні бетонні сходи зображені на наступних фото. Це дійсно дуже надійний варіант, який може прослужити не один десяток років і при цьому не втратити своїх якостей. Найчастіше конструкції і бетону відрізняться нехитрим дизайном і простими формами. Якщо доповнити ступені таких сходів обробкою з натурального або штучного каменю, то вона чудово підійде інтер’єру в класичному стилі.

Скляні

Досить оригінальні на вигляд і більше підходять будинкам в сучасному стилі. Однак практика показує, що подібні побудови не варто зводити для сім’ї з маленькими дітьми через слизькості їх ступенів. Подивіться на це фото, щоб зрозуміти, як воно виглядає в інтер’єрі заміського котеджу.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Об’єднані

Такі зовнішні сходи зустрічаються найбільш часто і передбачають поєднання в єдиній конструкції відразу декількох матеріалів. Наприклад, металу і дерева, бетону і натурального каменю. Вони застосовуються у разі котеджів різної поверховості, які оформлені в різноманітних стильових рішеннях і колірних відтінках. Виглядає комбінована сходова конструкція завжди дуже оригінально і весело. Головне при її створенні дотримуватися всіх будівельних норм і вимог до техніки безпеки. Тоді готовий виріб неодмінно порадує вас високими експлуатаційними якостями.

Вхідні сходи в будинок: фото, металеві, деревяні, бетонні

Таким чином, сьогодні можна створити різноманітні за виглядом і конфігурації сходові конструкції вхідного типу. Головне, щоб така драбина була надійною, безпечною і зручною.

Короткий опис статті: вхідні сходи в приватний будинок Інформація про види вхідних сходів — особливості матеріалу і конструкції. вхідні сходи,заміський будинок

Джерело: Вхідні сходи в будинок: фото — металеві, дерев’яні, бетонні

Також ви можете прочитати