Вибір сходи для заміського будинку або дачі

17.09.2015

Вибір сходи для заміського будинку або дачі

Кожна людина, яка планує в майбутньому зайнятися будівництвом будинку з кількома поверхами або заміській дачі задумається про вбудовуванні сходи у внутрішньому інтер’єрі. І на цьому етапі виникає непросте питання, — який саме варіант сходів необхідно віддати перевагу для будинку, який би не псував зовнішній вигляд, був зручний у використанні і підходив би під розміри жВибір сходи для заміського будинку або дачі
илого приміщення. Взагалі-то таким вибором слід зайнятися ще в момент проектування будівлі, щоб в майбутньому не довелося ламати вже зроблені стіни. Такий капітальний ремонт відбувається в 80% випадків і найчастіше тому, що вбудовування сходи вимагає досить місткого отвору для неї, що при проектуванні більшістю власників не враховується.

Отже, якщо ваше житловий будинок не володіє великими розмірами і претензионностью, то і сходи відповідно необхідно вибирати найбільш просту. Для такої сходи найбільш підходящим варіантом матеріалу буде — соснова деревина і вам таку драбину навіть замовляти не доведеться, оскільки її можна буде придбати на ринку будматеріалів і готових виробів за досить скромною ціною.

Ну а в інших випадках (коли ви будуєте власний будинок або є власником квартир, розташованих один під одним) — вам вже буде потрібна більш якісно виконана сходи з твердих деревних порід. Така сходи завжди вимагає попереднього замовлення, тому що для такої сходів слід підібрати деревину, зробити заміри на місці, вибрати обробку та ін. в чому вам зможе допомогти консультант фірми, де ви плануєте сходи придбати. Під такий виріб часто використовуються — ясен, бук, дуб, мербау або сапелі — найбільш міцні деревні матеріали, що позначається на тривалості терміну експлуатації сходів.

До купується сходах необхідно добре придивитися, щоб не було надалі проблем з її використанням. Тут не важливо — самі ви будете збирати вашу сходи або це будуть робити монтажники — зверніть увагу на поверхню ступенів, щоб на них не було явних відколів і тріщин. Сходинки повинні бути візуально однакові за розміром. Звичайно ж, ви не можете знати, яким чином зберігався матеріал для вашої сходи, але складування деревних порід у холодних приміщеннях зменшує термін їх служби у подальшому.

Взагалі бажано перед вчиненням замовлення подивитися результати роботи вибирається фірми наживо і сходи при цьому повинна бути зроблена досить давно, щоб побачити, що з нею стало після деякої експлуатації. Також важливо, щоб фірма, що проводить роботи давала не тільки гарантію, але й займалася постгарантійним обслуговуванням.

Короткий опис статті: сходи для дачі

Джерело: Вибір сходи для заміського будинку або дачі

Також ви можете прочитати