Види сходів фото на нашому сайті . Дизайн інтерєру, ексклюзивний

24.08.2015

Види сходів

Час не стоїть на місці, умови життя, а разом з ними і можливості росіян з кожним роком стрімко змінюються. Вчорашня мрія про окрему крихітній квартирці змінилася бажанням володіти заміським котеджем або його імітацією у дворівневій міській квартирі. В обох випадках особливий настрій і індивідуальність дому надає сходи, красивий і функціональний будівельний елемент.

Сходи для будинку бувають декількох видів

Масивні і громіздкі маршові сходи виконуються у вигляді окремих маршів, які з’єднуються горизонтальними площадками і забезпечують зручне переміщення з поверху на поверх. Таке монументальна споруда вигідно сконцентрує на себе увагу, задасть тон всьому інтер’єру приміщення, вигідно відтінятиме просторий хол.

Ступені сходових переходів на похилих балках (косоурах) виглядають менш громіздкими. Опора на горизонтальні балки створює відчуття підвішеності в повітрі, конструкція займає досить багато місця в будинку, але така сходи пускає більше світла.

В приміщеннях з обмеженим метражем чудово впишеться гвинтовий перехід між поверхами. Програючи в зручності використання, така сходи для будинку. при правильному підборі конструкції і матеріалів, перетворюється в справжній архітектурний шедевр.

Заміна масивних косоур тонкої, зігнутій металевій тятивою дозволяє отримати абсолютно інший вигляд сходів. Овальна, пряма або під потрібним кутом вигнута тятива – надійна опора для паряться конструкції. Надміцні сходи здаються невагомими і можуть кріпитися одним кінцем прямо в стіну будівлі. Такий вид сходи прекрасно впишеться в приміщення невелике за площею.

Зовсім фантастичний вигляд несучої конструкції можуть надати больцах, закріплені однією стороною на стійці поручнів опори для ступенів, другий кінець їх міцно закладається в стіну. Споруда виглядає нереально повітряним.

Вибрати є з чого! Крім різноманітності конструкцій при виготовленні сходів для будинків та інших споруд використовується велика кількість сучасних матеріалів.

Класичним вважається варіант виготовлення сходів з дерева. Дерево відрізняється самобутністю кольору, вишуканістю рисунка, монументальністю і добре виглядає в інтер’єрах в стилі бароко. ампір, тоді як популярний хай-тек тільки програє від присутності деревини. Прекрасним варіантом для виготовлення несучих елементів є метал. Мініатюрні форми конструкцій з металу дозволяють витримувати необхідний вагу, а декоративні покриття стійкі і довговічні. Реалізації мрії про житло ХХІ століття сприяє використання різноманітних полімерних матеріалів, особливого сучасного скла, створюючи окрему архітектурне напрямок.

  • види сходів в будинку фото
  • дизайн сходів в будинку фото

Читайте також по темі:

Короткий опис статті: сходи фото Вибір сходів. Розглянемо, які види сходів найбільш популярні. Знайти фото сходів можна тут.

Джерело: Види сходів фото на нашому сайті | Дизайн інтер’єру, ексклюзивний інтер’єр, відгуки, як зробити своїми руками

Також ви можете прочитати