Виготовлення бетонних сходів в Ростові-на-Дону та Ростовської області .

08.07.2015

Внутрішні бетонні сходи:
Спеціальні бетонні сходи:
Бетонні сходи

Бетонні або залізобетонні сходи справедливо вважаються найбільш надійними і довговічними. Вони мають чимало переваг перед сходами інших типів. Бетонні сходи можна використовувати і всередині, і зовні будівлі. Вона може витримувати великі навантаження. Бетон, на відміну від заліза, не схильний до корозії. Така сходи простоїть стільки ж, скільки буде стояти будинок. Крім того, бетонна сходи коштує значно дешевше, ніж дерев’яна. Але не слід забувати і про недоліки. Така драбина має велику вагу, і її бажано встановлювати під час чорнової обробки приміщення або в процесі зведення стін будівлі.

Бетонні сходи підрозділяються на монолітні та збірні
Монолітні бетонні сходи

При виготовленні монолітних бетонних сходів, на вибраному для сходів місці, роблять спеціальну дерев’яну опалубку. Щоб сходи були гладкі, опалубку зсередини обшивають фанерою. Коли опалубка готова, в неї укладають зварний каркас із сталевих прутів. Він обереже бетон від розломів і тріщин. Перед заливкою бетону в опалубку або форми, їх потрібно рясно полити водою, щоб дерево разбухло і ущільнилася.

Збірні бетонні сходи

Збірні бетонні сходи виготовляють із залізобетонних блоків або ступенів різної форми. Готові східці укладають на злежаний грунт, попередньо ущільнений щебенем, або ж встановлюються на спеціальний косоур, виготовлений з металевої або залізобетонної балки.

Оздоблення бетонних сходів деревом

Залізобетонні і бетонні сходи піддаються подальшій обробці. Обробним матеріалом зазвичай служить дерево або керамічна плитка. Сходи, де бетонні східці вкриті цінними породами дерева (дуб, бук, ясен і ін) дуже надійні і мають вигляд вищої проби.

Взагалі ж для обробки бетонної сходи можуть використовуватися такі матеріали, як залізо, пластик або природний камінь. При виборі матеріалу обробки зовнішньої драбини, слід пам’ятати, що взимку на сходах з’явиться полій, і вони будуть представляти небезпеку для Вас і Ваших близьких. Для запобігання цього слід вибирати неслизький матеріал, наприклад природний камінь або рифлену плитку.

Короткий опис статті: бетонні сходи Виготовлення та встановлення бетонних сходів будь-якої форми для житлових будинків, офісів і установ. Низькі ціни. Висока якість

Джерело: Виготовлення бетонних сходів в Ростові-на-Дону та Ростовської області | Сходи Ростов

Також ви можете прочитати