Виготовлення деревяних сходів з масиву бука, ясеня, дуба, сосни

20.08.2015

Дерев’яні сходи з масиву

Виготовлення деревяних сходів з масиву бука, ясеня, дуба, сосни

Якщо ви — щасливий власник приватного будинку (або збираєтеся ним стати), то швидше за все, зіткнетеся з виготовленням сходів.

Дерев’яні сходи можуть вести не тільки з одного поверху на інший, але і бути красивим і зручним доповненням до альтанки або веранді.

Компанія БелДоорс-Ростов займається не тільки виготовленням дерев’яних сходів, але і обробкою сходів деревом. Ми можемо виготовити сходи з дуба, бука, сосни та інших порід дерева. Натуральні пиломатеріали, які використовує наша компанія зроблять ваш будинок екологічно безпечним навіть для маленької дитини.

Виготовлення сходів з дерева

Це виріб на просто функціональна конструкція для переміщення по поверхах, але і важлива частина дизайну приміщення. Якісно виконана дерев’яні сходи наповнить будинок затишком і не один рік буде викликати захоплення ваших гостей.

Найбільшим достоїнством дерева, як матеріалу для виготовлення сходів на замовлення. звичайно, є його екологічність. Купуючи будинок за межею міста, люди, втомлені від міської суєти, хочуть бути ближче до природи. Дерев’яні сходи, меблі і деталі оздоблення допомагають відчути теплу атмосферу і справжній домашній затишок.

Матеріали для виготовлення сходів

При виборі пиломатеріалів варто враховувати передбачуване навантаження, і тільки потім звертати увагу на зовнішній вигляд. Також слід пам’ятати про те, що кожна порода дерева має своїми естетичними і практичними особливостями.

В даний час найбільшою популярністю користуються сходи з ясена, буку, дуба або граба. Відмінні теплофізичні властивості та універсальні зовнішній вигляд притаманні кожній з цих порід. Деякі замовники воліють замовляти виготовлення сходи з хвойних порід дерева: ялинові, соснові і т. д. Як правила, такі пиломатеріали обходяться на порядок дешевше.

Обробка сходів деревом

Виготовлення деревяних сходів з масиву бука, ясеня, дуба, сосни

Якщо в будинку вже є сходовий марш з металу, бетону або іншого матеріалу, можна заощадити. Замовте оздоблення деревом в БелДоорс.

Ви можете вибрати класичну натуральну деревину, покриту звичайним прозорим лаком. Такий варіант чудово впишеться такі стилі інтер’єру, як casual, кантрі і, звичайно, ідеально підійде для дому з класичної обробкою.

Дерев’яні сходи вже звичний атрибут в сучасному і стильному будинку.

Для любителів всього незвичайного і унікального є спеціальна послуга – тонування дерева. Ви можете вибрати колір, який вважаєте найбільш підходящим, і ми окрасим деревину. Виготовлення сходів з тонованою деревини відмінно впишуться в сучасні інтер’єри в стилі хай-тек, модерн і т. д.

Вибравши відповідний за ціною і якістю тип деревини та дизайн, ви отримаєте виріб, яке буде виглядати не гірше, ніж дорога сходи з масиву.

Чому виготовлення сходів настільки популярно?

Багато власників приватних будинків хотіли б бачити у себе прекрасний декоративний елемент інтер’єру у вигляді дерев’яної драбини. Але незважаючи на всю складність проектування цієї конструкції, здійснити таку мрію господарів цілком можливо. Можна навести приклади, чому так багато людей сьогодні хочуть обладнати свій будинок цим не тільки красивим, але і функціональним сполучною ланкою між поверхами:

  • По-перше, що цілком логічно, вона пов’язує між собою поверхи будинку і робить переміщення між ними без проблемним, що при її відсутності було б важко.
  • По-друге, вона є важливим елементом дизайну вашого будинку. Часто буває так, що дерев’яні сходи може кардинально змінити весь зовнішній вигляд вашого інтер’єру, надавши йому лаконічний і закінчений вигляд.
  • по-третє, це можливість підкреслити статус власника. Адже не в кожному будинку можливо встановити дерев’яні сходи.

Очевидно, що виділитися і продемонструвати свій смак за допомогою елементів домашнього декору зараз дуже актуально. Саме тому виготовлення сходів набуло такого розмаху.

Зовнішні параметри та експлуатаційні якостей дерев’яних сходів

Виготовлення деревяних сходів з масиву бука, ясеня, дуба, сосни

Презентабельний зовнішній вигляд виробу, так само як і його термін служби безпосередньо залежить від якості основних оздоблювальних матеріалів. Сходи з дерева, як правило, використовується дуже інтенсивно і тому піддається великим навантаженням.

Фактура дерева визначається виходячи з натурального деревного малюнка, який надає всій конструкції той самий колорит, заради якого більшість людей замовляють вироби з деревини. Дерев’яні сходи у своєму виробництві – дуже трудомістка робота, що вимагає великого професіоналізму і відповідальності. Тому, завжди необхідно пам’ятати про основні аспекти, якими варто керуватися при виборі пиломатеріалів для робіт.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні сходів з дерева та їх встановлення.

По-перше, як відомо, виготовлення сходів вимагає досить великої кількості попередніх робіт: вибір дизайну, підготовка проекту сходи на замовлення, аналіз кон’юнктури ринку і, звичайно, такий важливий крок, як вибір необхідних матеріалів. Фахівці нашої компанії насамперед проводять експертну оцінку будинки і приміщення, в якому буде розташовуватися сходовий марш. Після цього замовникові пропонується декілька варіантів конструкції.

По-друге, після виготовлення сходів з дуба, ясена або будь-якого іншого дерева слід процес від якого залежить надійність і зручність в експлуатації – монтаж. Наші професійні монтажники не тільки проведуть роботи по установці дерев’яних сходів, але і будуть уважно стежити за поведінкою вироби під час процесу усадки, коригуючи кріпильні з’єднання конструкції.

Якщо ви хочете, щоб виготовлена на замовлення сходи з дерева прослужила вам довгі роки, не потребувала в постійному ремонті і радувала око оригінальним дизайном – звертайтеся до нас.

Також, в БелДоорс ви можете замовити виготовлення дверей з масиву дерева.

Короткий опис статті: сходи на замовлення Пропонуємо виготовлення дерев’яних сходів за індивідуальним замовленням з масиву дуба, ясена, бука виготовлення дерев’яних сходів, оздоблення сходів, виготовлення сходів з дерева на замовлення, сходи з бука, сходи з дуба, сходи з ясена, сходи на замовлення

Джерело: Виготовлення дерев’яних сходів з масиву бука, ясеня, дуба, сосни на замовлення

Також ви можете прочитати