Виготовлення конструкцій з металу та вхідні групи зі скла

30.07.2015

Проектування та виготовлення нестандартних конструкцій зі скла і металу

Наша компанія займається проектуванням нестандартних конструкцій, для виготовлення яких використовується скло і метал. Для нас головне не тільки якість і надійність експлуатації, але ще й естетичний вигляд виробу. Ми пропонуємо оригінальні та унікальні в своєму роді конструкції зі скла, а також займаємося виготовленням металевих парканів, огорож.

Огорожі виконані з металу

Конструкції з металу, які виготовляє наша компанія, представлені, як:

  • для огорожі балконів;
  • стандартні і маршові сходи,
  • різні поручні і опори.

Поручні і огорожі, необхідні в цілях безпеки, як захист від падінь і пошкоджень, а також для більшого комфорту і зручності, як опора і підтримка. Byvek — це компанія, яка довгі роки є найбільш надійним на ринку виробником нестандартних металоконструкцій з чорних металів, нержавіючої сталі, латуні, алюмінію і кольорових сплавів. Також ми пропонуємо своїм клієнтам стильні та елегантні балконні огорожі. виконані зі скла. Ми підбираємо найбільш оптимальний дизайн вашого замовлення, який ідеально впишеться у ваш інтер’єр і буде повністю відповідати дизайну. Виготовлення конструкцій з металу, які пропонує компанія Byvek, проходить виключно з використанням високоякісного металу.

Сходів

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір матеріалів, з яких будуть виготовлені сходи: метал, дерево або скло. Стилістично ми представляємо гвинтові сходи, пожежники, а також спеціальні сходи для басейнів з нержавіючої сталі. Компанія Byvek може запропонувати вам сходи будь-яких форм і розмірів. Ми пропонуємо своїм клієнтам сходи в стилі модерн, класика, а також безліч інших, які будуть прекрасним доповненням у вашому домі. Завдяки тому, що ми використовуємо у виробництві металоконструкцій якісні, але доступні матеріали, ціна на виробі порадує навіть найвибагливіших покупців.

Ковані козирки

Для більшої зручності і комфорту в будинку встановлюються вхідні групи зі скла. Саме такі модні і стилістичні рішення оформлення будівлі є найбільш актуальними останнім часом. Ковані козирки можуть виконуватись із скла триплекс з загартуванням або без неї. Фахівці нашої компанії беруть за основу каркас з металу, завдяки цьому з’являється можливість пофарбувати металевий козирок в необхідний вам колір.

Для вхідних груп зі скла компанія Byvek пропонує своїм клієнтам різноманітні за формами і стилями козирки, також ми гарантуємо якість свого товару.

Скляні підлоги і стелі

Саме модне і стильне рішення в декоруванні інтер’єру — це скляні підлоги і стелі. Завдяки установці таких конструкцій з скла можна виконати найнеймовірніші дизайнерські ідеї. Скляні підлоги і стелі використовується в обробці:

  • торгових і розважальних центрів;
  • громадських будівель (вітрини, панорамні скла в магазинах, скляні сходи, а також облицювання колон, ескалаторів і виготовлення фірмових логотипів та емблем зі скла і металу).

Скляні конструкції досить міцні і надійні в експлуатації, і можуть витримати великі навантаження.

Про компанії Byvek

Компанія Byvek є найпопулярнішою в області виготовлення нестандартних конструкцій зі скла і металу. Наша компанія заробила свою репутацію і місце на ринку за рахунок того, що Byvek має високі продуктивні потужності і новітнє сучасне обладнання, а також штат співробітників, що складається виключно з високопрофесійних співробітників. Завдяки застосуванню кращих матеріалів відомих марок сталі, благородних порід дерев, кольорових металів, компанія Byvek випускає виключно якісну і надійну продукцію. Виготовлення металевих парканів та огорож є одним з нових і сучасних напрямів виробництва нашої компанії.

Наша компанія має всі необхідні будівельні документи і ліцензії на монтаж та проектування конструкцій, також у нас професійний конструкторський відділ та сучасне модернізоване обладнання. Робота нашої компанії регламентується законодавством РФ, ми надаємо своїм клієнтам необхідний пакет документів на продукцію зі скла і металу.

Компанія Byvek гарантує своїм замовникам безпека і надійність конструкцій виготовляються з металу. Ми постійно розширюємо спектр послуг, пропонуємо огорожі з металу і скла, ковані і скляні козирки. Наші фахівці можуть запропонувати вам різні сходи: стандартні, гвинтові, маршові. Спеціально для сучасних торгово-розважальних центрів ми можемо виконати облицювання колон і ескалаторів склом або металом. Останнім часом досить популярними в дизайнерському інтер’єрі стали скляні куполи, повітроводи, скляна оздоблення ліфтів, а також установлення вхідних груп зі скла.

На сьогоднішній день компанія Byvek надає різноманітні послуги для своїх клієнтів, наприклад, проектування, доставка продукції, монтаж і її установка. Ми працюємо у всіх регіонах РФ і виконуємо індивідуальні замовлення по виготовленню конструкцій в металі, нестандартних та оригінальних по дизайну. Наші колеги і фірми, з якими Byvek тісно співпрацює — це «Левінсон і партнери», «Дизайн груп проект» та багато інших. Ми допоможемо перетворити в життя будь-які ваші ідеї і задумки.

Короткий опис статті: металеві сходи Виготовлення металевих огорож — огорож і конструкцій з скла у Москві.

Джерело: Виготовлення конструкцій з металу та вхідні групи зі скла

Також ви можете прочитати