Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові

12.09.2015

При будівництві будинку часто одним з найбільш складних моментів стає вибір сходів. Адже сходи бувають різними. Яку вибрати? До кого звернутися за допомогою? Найняти професійну компанію, яка створить сходи, починаючи від індивідуального ескізу і закінчуючи виготовленням деталей і установкою всієї конструкції? Чи ж варто заощадити і зробити все самому?

Вирішувати Вам. У кожному разі, ми готові підтримати Вас в незалежності від прийнятого рішення. Фірма надає окремі види послуг по створенню сходів, наприклад, тільки створення ескізів, креслень або виготовлення і монтаж металоконструкцій сходів.

Якщо Ви сумніваєтеся, який з видів сходів віддати перевагу, радимо Вам орієнтуватися на одне просте правило. Якщо площа квартири дозволяє, рекомендуємо зупинити свій вибір на класичних маршових сходах, які відрізняються надійністю, зручністю і красою. Якщо ж місця в будинку не так багато, або Ви хочете мати сходи незвичайного дизайну, то можете сміливо вибирати варіант гвинтових сходів.

Ми можемо створити для Вас металокаркас сходи як під плитку, так і під дерев’яні сходи.

Матеріали виготовлення сходів: чорний метал (куточок, лист, профільні труби).

Сходові огородження виробляємо з чорного металу або нержавіючої сталі.

Последовательнось виробництва і монтажу:

Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові
виміри

Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові
розрахунок сходів, ескізи

Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові
виготовлення та установка металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові
установка огорож з чорного металу або нержавіючої сталі

Труднощі при виготовленні виникають у разі, якщо у замовника вже поставлені перегородки. При цьому сходи може вийти або крутий або надмірно складною.

Короткий опис статті: виготовлення сходів Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові Сходи, металокаркас сходи, монтаж сходів, маршеві сходи, гвинтові сходи

Джерело: Виготовлення металоконструкцій сходів в Саратові

Також ви можете прочитати