Виготовлення сходів на замовлення, фото, ціни.

09.08.2015

Виготовлення сходів

Виготовлення сходів на замовлення, фото, ціни.

Нескінченність варіацій інтер’єрів, дизайнерських рішень та безмежна фантазія замовника диктують необхідність виробництва найрізноманітніших видів і типів сходів.

Тому ми застосовуємо індивідуальний підхід при проектуванні і розрахунку параметрів кожного виробу.

Виготовлення сходів починається з вашого дзвінка і виїзду технічного персоналу на плановане місце установки виробу.

На цьому етапі фахівець, при необхідності, допоможе визначитися з тим чи іншим варіантом виконання сходів, виходячи з свого досвіду.

У разі згоди сторін проводяться виміри, складається і підписується договір. Далі виготовляються компоненти сходи, відбувається тестова зборка.

На заключному етапі здійснюється монтаж виробу у замовника та підписання акту виконаних робіт.

Гвинтові, на больцах, з використанням скла, каменю та дерева – всі ці сходи будуть радувати ваше око на протязі багатьох десятків років, підкреслюючи особливу естетику і елегантність вашого будинку. Однак не варто забувати про те, що сходи, насамперед, повинна виконувати свою основну функцію – робити переміщення з одного рівня будинку на інший максимально комфортними та безпечними.

Виготовлення сходів на замовлення, фото, ціни.

Тому особливу увагу при виготовленні сходів нами приділяється безпеці, починаючи від контролю якості вихідних матеріалів, закінчуючи суворим додержанням технологічних процесів виготовлення складових частин сходів і об’єкта в цілому.

Переваги роботи з нами очевидні: ми можемо забезпечити повний цикл виготовлення сходів і їх компонентів, що істотно знижує собівартість готових виробів. У свою чергу низька собівартість продукції спільно з високою якістю забезпечує високу конкурентоспроможність нашої продукції.

УВАГА. Заміри і розробка проекту сходів — безкоштовно!!

Короткий опис статті: виготовлення сходів LESENKI.BY — Інформаційний Портал про Сходах. Проектування, виготовлення і монтаж сходів будь конфигуции і типу для будинків, офісів, котеджів у Республіці Білорусь та країнах СНД. сходів, виготовлення сходів, сходи в Мінську, виготовлення сходів у Мінську, виготовлення сходів у Білорусі, купити сходи в Мінську, купити сходи в Білорусі, гвинтові сходи, консольні сходи, сходи на косоурах, сходи на тятивах, сходи гусячий крок, сходи на шарнірах, обслуговування сходів, догляд за сходами, сходи на больцах, консольні сходи, скляні сходи, маршові сходи, гвинтові сходи, все про сходах, проектування сходів для будинку, огорожі сходів, огорожі балконів, сходи, дерев’яні сходи.

Джерело: Виготовлення сходів на замовлення, фото, ціни.

Також ви можете прочитати