Виготовлення сходів на замовлення, купити красиві елітні гвинтові

16.07.2015

Виготовлення сходів на замовлення — красиві елітні гвинтові і парадні сходи з бетону

Практично будь-якого типу будинків підходять монолітні сходи. Жорсткість, вогнестійкість, пожежобезпечність, беззвучність при експлуатації в поєднанні з міцністю і довговічністю роблять сходові конструкції широко популярними в Європі. Сходи з бетону можна встановити як зовні, так і всередині будівлі. Завдяки безлічі варіантів обробки сходів на замовлення можна втілити будь-які дизайнерські задуми.

Виготовлення сходів на замовлення, купити красиві елітні гвинтові

Виготовлення сходів на замовлення в компанії «Просто СХОДИ»

Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви гарантовано отримаєте високоякісні огорожі і сходову фурнітуру від найкращих виробників.

На сайті розміщений каталог готової продукції. В ньому можна знайти:

  • сходові огорожі різного дизайну і конфігурацій;
  • огороджувальні та несучі стійки;
  • з’єднувальні елементи і кулі;
  • закінчення стовпів;
  • перила і поручні;
  • підстави стовпів.

Монолітні сходи — доступна розкіш у вашому домі

Монолітні бетонні сходи можна розділити на вхідні, декоративні, парадні сходи і ін. Останні, як правило, розташовуються в центральній частині приміщення, тому є основним елементом інтер’єру, вимагає індивідуального підходу до розробки проекту. Якщо ви хочете купити сходи, розгляньте такий варіант, як виготовлення сходів на замовлення. На найважливішому етапі проектування професіонали враховують всі необхідні параметри: нахил сходів, розмір і ширину сходів (вони можуть бути скошеними, прямими, овальними, дугоподібними), відстань між стіною і поручнями і т. д. Бетонні парадні сходи можуть бути декоровані світильниками, скульптурами, дзеркалами та ін

Гвинтові сходи для будинку — головний елемент інтер’єру

Широке поширення отримала установка бетонних гвинтових сходів. Така конструкція відрізняється не тільки міцністю і довговічністю за рахунок відсутності швів і з’єднувальних вузлів, але і привабливістю зовнішнього вигляду. Гвинтові сходи для будинку задають стиль і атмосферу, є одним з головних елементів інтер’єру. Бетонні гвинтові сходи з центральною стійкою дуже часто встановлюють в невеликих приміщеннях з метою значної економії простору.

Ще одним достоїнством бетонної конструкції є її виготовлення на етапі будівництва (зводиться безпосередньо на об’єкті). На відміну від дерев’яних, які встановлюються після всіх оздоблювальних робіт, красиві сходи з бетону відразу готові до використання. Варто зазначити, що сьогодні можна знайти комбіновані конструкції, в яких основа виконана з бетону, а огорожу з деревини або металу. Ці елітні сходи, виконані за індивідуальним проектом, стануть справжньою прикрасою входу будинку або його внутрішнього інтер’єру.

Зателефонуйте нам за номерами+7 (499) 370 02 90, +7 (499) 242 28 69 і +7 (926) 495 62 27, і наші співробітники безоплатно допоможуть вам підібрати найкращий варіант для вашої оселі.

Короткий опис статті: виготовлення сходів Сходи з бетону можна встановити як зовні, так і всередині будівлі. Завдяки безлічі варіантів обробки сходів на замовлення можна втілити будь-які дизайнерські задуми сходи на замовлення, елітні сходи, парадні сходи

Джерело: Виготовлення сходів на замовлення, купити красиві елітні гвинтові і парадні сходи з бетону

Також ви можете прочитати