Виготовлення сходів своїми руками . Будівництво і ремонт своїми

02.08.2015

Виготовлення сходів своїми руками

Виготовлення сходів своїми руками . Будівництво і ремонт своїми

Для побудови сходів своїми руками вам знадобляться елементарні знання і навички теслярських робіт. Але, все ж, не розраховуйте, що це буде проста робота. Виконати точні вимірювання і максимально точні розрахунки – ось головне, що доведеться робити.

Існують певні будівельні норми і правила, яким необхідно чітко слідувати. Це гарантує безпеку людей, які будуть користуватися цією спорудою. Рекомендується вивчити як можна детально ці правила. Починайте з детального проекту і детальних розрахунків сходової конструкції.

Стандартна сходи включає тятиву, сходи і підсходинки. Тятива – це несуча дошка, підтримуюча інші частини всієї конструкції. Вона знаходиться в 40 см від центру. Тому, чим ширше сходи – тим вона надійніше, зручніше і безпечніше. Подступенок знаходиться під виступом ступені і несе важливу функцію захисника торцевого волокна тятива від негоди. Так що екземпляри, які не мають подступенка, прослужать набагато менше. Ресурс міцності значно зменшується.

Отже, перше, що робимо – це розраховуємо висоту і ширину сходів. Для вимірювання довжини закріпіть пряму довгу дошку на вершині передбачуваної сходів і виміряйте відстань до її низу. Порахуйте кількість східців. Розділіть висоту сходів на 7. 7 дюймів – це типова висота підйому ноги. Округліть отримане число, яке і буде кількістю ступенів. Для визначення довжини примножуйте кількість ступенів на ширину кожної щаблі.

Підготовка косоура (тятива). Подумайте заздалегідь, як буде кріпитися косоур до сходів. Зазвичай він кріпиться до балки так, щоб остання щабель стала поверхнею основи. Далі виконайте лекало ступені за допомогою косинця в масштабі ступені. За допомогою циркулярної пили вирізуйте сходи у відповідності з мірками. Порівняйте косоур до потрібних розмірів і, маючи готовий косоур як лекало, розмітьте інші. Кожен косоур потрібно прикріпить до балок. Перевірте рівність кожної сходинки і рубанком підрівняйте.

Монтаж ступенів включає в себе прикріплення підсходинки до косоурів за допомогою болтів для обробки. Для краси і поліпшення зовнішнього вигляду можна прикріпити до косоуру кедрову дошку цвяхами. Закріплюємо ступені болтами, залишивши невелику відстань між дошками ступенів. Піднімаючись по сходах знизу вгору, поступово встановлюйте ступені. Стовпи для підтримки перил прикручують до косоурів ще до початку установки ступенів.

Короткий опис статті: виготовлення сходів Для побудови сходів своїми руками вам знадобляться елементарні знання і навички теслярських робіт. Але, все ж, не розраховуйте, що це буде проста робота. Виконати точні вимірювання і м ступені, ступенів, точні, буде, косоур, сходи, вимірювання, можна, висоту, тятива, сходи, конструкції, знаходиться, включає, споруди, сходами, лекало, допомогою, косоурів, кожної

Джерело: Виготовлення сходів своїми руками » Будівництво і ремонт своїми руками

Також ви можете прочитати