Виготовлення сходів у Краснодарі, сходи на другий поверх, «Михайлівські сходи.

18.08.2015

Виготовлення сходів від проекту до монтажу

Проектування і виготовлення сходів в Краснодарі. дерев’яні сходи на замовлення.

Сходи в розстрочку

Михайлівські сходів і Альфа-Банк представляють акцію «Вранці стільці (сходи), ввечері гроші». Докладніше.

Чому саме дерево?

  • Дерево-це екологічно чистий і довговічний матеріал.
  • Цей матеріал надає безмежні можливості для самих різних інтер’єрних рішень.
  • Ніщо не замінить красу текстури, витонченість і тепло натурального дерева.

Дерев’яні сходи. які ми пропонуємо нашим замовникам, можуть бути виготовлені з деревини твердих порід (клен, дуб, модрина), так і з м’яких сортів дерева (сосна). При виборі матеріалу для сходів вирішальне значення має інтер’єр вашого будинку.

Запитання форми сходи хвилює багатьох наших замовників. Тут слід брати до уваги особливості проекту і розміри будинку або квартири. Для великих котеджів і будинків з масштабним рішенням краще встановлювати криволінійні або прямолінійні сходи, гвинтові сходи вдало впишуться в інтер’єр невеликих приміщень.

Породи деревини з яких можуть бути виготовлені сходи: Безперечними лідерами тут є дуб, ясен і бук. Зауважимо, що виготовлення можливо з будь-яких твердих порід дерева: вишня, клен, горіх і т. д. Сходи з вишні і горіха виглядають найбільш ефектно, вони довговічні і дуже міцні. Мінус – це досить висока ціна на таку драбину. Тому багато хто воліє використовувати дуб тонований, як найбільш оптимальне за ціною рішення.

Для виготовлення сходів можливо так само застосування декількох порід дерева. Припустимо, вся конструкція може бути виконана з дуба, а балясини з схожого за структурою, але більш світлого, ясена. Цікаві дизайнерські рішення можна втілити, поєднуючи дерево з іншими матеріалами, такими як метал, мармур і скло.

Сходи на другий поверх — основний напрямок діяльності компанії «Михайлівські сходи» в Краснодарі. Ми виробляємо сучасні, якісні та довговічні сходи різного типу на будь-який смак і колір. У величезному асортименті представлені сходи на тятивах, на косоурах, сходи гвинтового типу

Також ви можете прочитати