Виготовлення та монтаж монолітних сходів в Москві . Технобуд+

24.08.2015

Монолітні сходи

Виготовлення та монтаж монолітних сходів в Москві . Технобуд+
Виготовлення і монтаж монолітних залізобетонних сходів: одномаршові, двохмаршові або з забіжними ступенями. ТОВ «Технобуд-Плюс». (499) 750-21-15/14 — Телефонуйте!

від 10 500 руб за м?

Виготовлення монолітних сходів виробляється з залізобетону. Будівництво монолітних сходів поділяється на кілька етапів. Це:

  • монтаж опалубки;
  • формування арматурного каркаса сходів;
  • бетонні роботи.

Види сходів

Сьогодні будівельний ринок пропонує кілька варіантів монолітних сходів. Найпопулярніша — з прямими маршами. Вона проста у виготовленні і забезпечує безпеку пересування. Також є наступні види:

  • гвинтові;
  • тетивная;
  • модульна.

Сфера застосування і позитивні моменти

Сходи монолітні залізобетонні сьогодні можна зустріти практично скрізь: у житлових, громадських і виробничих будівлях. Головне якість монолітних сходів із залізобетону — довговічність конструкції. Термін її служби перевищує 100 років. Монолітні бетонні сходи можна використовувати на етапі будівельних робіт, оскільки облицювання та оздоблення встановлюються в останню чергу.

Монтаж

Виготовлення та встановлення монолітних сходів — відповідальний і складний процес, до якого потрібно підходити дуже серйозно. Краще всього довірити цю справу фахівцям в цій області. Професіонали проведуть всі етапи робіт швидко, зроблять монолітні сходи з бетону якісними, дадуть гарантію. Це дозволить отримати найкращі монолітні сходи для будинку, який задовольнить найвибагливіші смаки. Більш докладно можна прочитати на сторінці пристрій монолітних сходів .

Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму або подзвонити за телефоном: (499) 750-21-15/14

Короткий опис статті: монолітні сходи Виготовлення і монтаж монолітних залізобетонних сходів: одномаршові, двохмаршові або з забіжними ступенями. ТОВ «Технобуд-Плюс», (499) 750-21-15/14 —

Джерело: Виготовлення і монтаж монолітних сходів в Москві | Технобуд+

Також ви можете прочитати