Випробування пожежних драбин-маршових і вертикальних пожежних сходів

20.02.2017

Випробування пожежних драбин

ТОВ «Пожежна Безпека» п редлагает справити випробування пожежних драбин і огорож покрівлі.

Кваліфікований і досвідчений персонал, проведе испытния сходів і огорож у відповідності з вимогами норм пожежної безпеки.

Випробування пожежних драбин є невід’ємною частиною забезпечення безпеки будь-якої споруди і будівлі. Важливо вказати, що дані елементи використовуються не тільки в екстрених ситуаціях, коли створюється загроза життю людей. Вони можуть застосовуватися повсякденно і тому важливо своєчасно проводити експлуатаційне випробування, щоб підтримувати їх у справному стані.

Будь-яке випробування огорожі і пожежної драбини передбачає проведення перевірки основних елементів і вузлів: балок, ступенів, закладань, кріплень та огорож до будівлі. Випробування стаціонарної пожежної драбини – це перевірка міцності і надійності, комплекс перевірочних робіт по своєчасному виявленню відхилень і порушень, які перешкоджають безпечній експлуатації.

Фахівці нашої компанії виконають всі необхідні випробування зовнішніх пожежних драбин на різні навантаження разом з основними елементами: огорожі, закладення, балки, кріплення, марші і східці. Комплекс перевірочних заходів проводиться з використанням сучасного обладнання кваліфікованими фахівцями.

Як часто проводяться випробування пожежних сходів і огорож на дахах будівель?

відповідно До вимог ППБ 01-03 («Правила пожежної безпеки в Російській Федерації») зовнішні пожежні сходи й огорожі на дахах (покриттях будівель) повинні міститися в справному стані і не рідше одного разу на п’ять років піддаватися експлуатаційних випробувань. (п. 41)

відповідно До требованимя НПБ 245-2001 («Норми пожежної безпеки») зовнішні пожежні сходи й огорожі на дахах будівель і споруд підлягають випробувань при прийманні будівлі або споруди або за заявкою організації, відповідальної за експлуатацію. Крім того, зовнішні пожежні сходи й огорожі на дахах будівель і споруд повинні утримуватися в справному стані і не менше одного разу на рік необхідно проводити візуальну перевірку цілісності конструкції. У разі виявлення порушень цілісності конструкції проводиться їх відновлення (ремонт) з подальшою перевіркою на міцність. Випробування на міцність повинні проводитися не менше одного разу в п’ять років. (п. 3.4)

Яким нормативним документом регламентирова методика випробувань пожежних сходів і огорож на дахах будівель?

«Сходи пожежні зовнішні стаціонарні та огорожі дахів. Загальні технічні вимоги. Методи випробувань.» Норми пожежної безпеки (НПБ 245-2001), затверджені наказом ГУГПС МВС Росії від 28 грудня 2001 р. за № 90, ввдедены в дію 1 квітня 2002 р.

Як проводяться випробування пожежних сходів і огорож на дахах будівель?

Випробування повинні проводити організації, що мають відповідну ліцензію, випробувальне обладнання та вимірювальний інструмент з атестатами та результатами їх перевірок. Обсяг випробувань та перевірок зовнішніх стаціонарних драбин, їх огорож, а також огорож дахів будівель представлений в таблиці 1. Під час випробувань складається протокол випробувань. Якщо в результаті випробувань при візуальному огляді виявлені тріщини або розрив зварних з’єднань (швів) і залишкові деформації, то випробовуване конструкція вважається не витримала випробування. Інформація про несправних зовнішніх сходах (не пройшли випробувань) повинна бути доведена в обов’язковому порядку до особового складу пожежної частини, в районі виїзду якого знаходиться об’єкт, а також позначена на самій конструкції сходів (відомості про її несправність). За результатами випробувань складається висновок про відповідність сходів або огорожі даху будівлі вимогам цих норм.

Короткий опис статті: маршові сходи замовити Випробування пожежних маршових і вертикальних пожежних сходів,Провести обстеження і випробування вертикальних сходів Випробування пожежних маршових і вертикальних пожежних сходів,Провести обстеження і випробування вертикальних сходів

Джерело: Випробування пожежних драбин-маршових і вертикальних пожежних сходів

Також ви можете прочитати