Виробництво деревяних сходів в Москві, елементи деревяних сходів

26.08.2015

Виробництво і виготовлення дерев’яних сходів в Москві

Меблева фабрика «Майстер» проектує, виготовляє та здійснює монтаж дерев’яних сходів в Москві і регіонах.

Виробництво деревяних сходів в Москві, елементи деревяних сходів
Дерев’яні Сходи — один з найбільш важливих елементів в інтер’єрі будинку. Для виготовлення сходів нами використовується тільки ретельно відібрана, якісно висушена сучасними методами промислової сушки деревина цінних порід. Адже тільки правильна сушка деревини може бути гарантією того, що дерев’яні сходи «не поведе» при експлуатації. Якість сушіння деревини, процес виготовлення і монтаж контролюються на кожному етапі нашого виробництва. Це дозволяє виробникові давати унікальну 5-ти річну гарантію на всі дерев’яні сходи, виготовлені нашими фахівцями.

Сучасний асортимент складають дерев’яні сходи виготовлені з масиву деревини твердих порід (дуб, бук, ясен, клен) і напівтвердих (береза). З м’яких порід дерева можуть застосовуватися ялина, сосна або модрина. Обробка може проводитися також з деревини екзотичних порід — горіха, тика, вишні, кипариса, іроко, могано, араукарії, та ін. Деревина використовується як для виготовлення несучих конструкцій сходів, так і для їх обробки.

Наші замовники, насамперед ті люди, хто сприймає дерево як класичний якісний природний матеріал з високою споживчою і естетичною вартістю.При виборі типу сходів і матеріалу виготовлення необхідно враховувати загальний вигляд Вашого інтер’єру. Для того, що б можна було отримати конкретне уявлення про характер і вигляді майбутнього виробу, ми можемо виготовити тривимірну проекцію Вашої дерев’яних сходів. шляхом комп’ютерного моделювання за Вашими індивідуальними розмірами.

Сходів на замовлення

Виробництво деревяних сходів в Москві, елементи деревяних сходів
Кожна дерев’яні сходи виготовляється виключно за індивідуальним замовленням, що враховує особливості Вашого дому або офісу. Тому для визначення ціни необхідно встановити основні розміри дерев’яних сходів і деталей до неї, вибрати вид дерева для виготовлення. Наші фахівці зроблять попередній замір, підготують цінову пропозицію.

В несучих конструкціях дерев’яних сходів не можна поєднувати різні породи деревини, що мають неоднаковий коефіцієнт розширення волокна при зміні вологості, накладні елементи облицювання різних порід дерева цілком можливі. Для заключної поверхневої обробки сходів використовуються різні лаки і тонування (для кращого прояву текстури і для оптимального поєднання з меблями і паркетом). Безліч дизайнерських рішень і реалізується на основі поєднання дерева з іншими матеріалами, насамперед застосовуються в оформленні поручнів. Найчастіше це сталь, акрилове скло, і т. д.

Звичайно ж, дуб і бук використовуються при виготовленні найкрасивіших, вишуканих і дорогих сходів. Простіші – це сходи з хвойних порід дерева: сосна, модрина. Вони дешевше дубових і букових – хвойна деревина сушена і хорошої якості коштує в 3-5 разів дешевше. Сумарно ж виходить, що сходи з бука виходить в 2-3 рази дорожче, ніж сходи з хвої тих же розмірів і того ж малюнка.

Ну, а далі все вирішують можливості і смак господарів. Треба зазначити, що одна і та ж сходи, виготовлені з сосни і дуба, виглядає абсолютно по-різному. З якого боку не підійди але дуб — він сам по собі благородний матеріал, сосна ж, вона і є сосна. Так, вона функціональна і красива, але вона майже завжди програє порівняно з дубом. Добре оброблений дуб з лаковим покриттям — він живий, він навіть зсередини світиться

Наприклад, для реставрації сходів в старовинних будинках потрібне точне повторення малюнка і матеріалу старої драбини, адже поручні і балясини розтріскуються за такий довгий термін експлуатації. Нам довелося займатися і реставрацією сходів і виготовляти сходи за кресленнями, яким вже понад сто років. Природно, якісь нюанси будуть відрізнятися, хоча б тому, що старі сходи виготовлялися вручну, а тепер на верстатах. Але в ціломудерев’яні сходи. виконана із застосуванням сучасних матеріалів і технологій ні в чому не поступиться своєї попередниці, а по зручності і довговічності багаторазово її перевершить.

Короткий опис статті: дерев’яні сходи В нашій компанії Ви завжди зможете знайти елементи дерев’яних сходів. Крім того, ми займаємося виробництвом дерев’яних сходів в Москві. дерев’яні сходи, москва, виробництво, елементи

Джерело: Виробництво дерев’яних сходів в Москві, елементи дерев’яних сходів по вигідним цінам — Меблева фабрика «Майстер»

Також ви можете прочитати