Внутрішні сходи з мармуру особливості монтажу

20.02.2017

Предмети інтер’єру з природного каменю служать чудовою прикрасою. Протягом багатьох сторіч мармур користувався популярністю, і сьогодні він не втратив своєї актуальності. З цього унікального матеріалу виготовляють сходи, підвіконня, стільниці, колони, а також скульптури, статуетки і т. д. Чудові сходи з мармуру можна зустріти в театрах, музеях, крім того, вони прикрашають приватні особняки заможних людей.

Монтаж кам’яних сходів та її комплектуючих (балясини, поручнів, перил) – це складний і трудомісткий процес, на результат якого впливають багато факторів. Встановлювати конструкцію повинні професіонали, що володіють певними навичками і досвідом у даній сфері. Тому тим, хто цінує розкіш і комфорт, слід звертатися в спеціалізовану фірму з хорошою репутацією.

Сходи з каменю володіє дуже великою вагою, вона повинна бути надійно закріплена. Розробка монтажу цього елементу інтер’єру відбувається ще на стадії проектування будинку. Спеціалісти з архітектури та дизайну визначають, в якому місці об’єкта і яким способом стануть закріплюватися сходи, опори, будуть вони суцільними, або складаються з окремих плит. Сходові елементи, так само як і колони з мармуру. монтуються з застосуванням зварювання, а також якісного кріплення з міцної, загартованої сталі (анкерних болтів, металевих кронштейнів тощо). Установка сходових прольотів здійснюється через рік після закінчення будівництва будинку (після усадки будівлі).

У фірмах, що спеціалізуються на виготовленні виробів з натурального каменю, таких, наприклад, як компанія «Кам’яний вік», застосовуються сучасні методи обробки матеріалу. Щоб елементи інтер’єру виглядали виразно, їх поверхня при обробці піддають шліфуванню, поліруванню або штучного состаріваніє.

Поручні і балясини надають масивної сходах ажурність, неповторність. Саме вони служать прикрасою конструкції, привертають до себе увагу. Якщо облицювання ступенів передбачається з мармуру, то огорожі можуть бути з іншого матеріалу (наприклад, з кованого металу). Відстань між балясинами повинна складати не більше 15 см – це запобіжний засіб проти випадкового падіння з драбини. З детальною інформацією про вироби з натурального каменю можна ознайомитися на сайті www.kamnya.net, а також переглянути готові роботи майстрів з мармуру, граніту та напівдорогоцінного каміння.

Короткий опис статті: сходи з натурального каменю Мармурові сходи – це відмінний елемент інтер’єру будинку. Монтаж масивної сходи вимагає професійного підходу, а також застосування спеціальної техніки і кріплення. колони з мармуру, сходи з мармуру

Джерело: Внутрішня сходи з мармуру – особливості монтажу

Також ви можете прочитати