Www.betonmoscow.ru

01.08.2015

Купити бетонні сходи і конструкції:

Ми проектуємо, виготовляємо і монтуємо високоякісні бетонні сходи, стрічкові і пальові фундаменти, а також збірно-монолітні конструкції (в тому числі монолітні сходи).

Досвід роботи на ринку збірно-монолітних бетонних конструкцій і перевірена команда професіоналів є головним багатством Компанії Бетонні сходи і конструкції, а також безумовною гарантією кожному клієнту, що всі його побажання будуть почуті, опрацьовані та втілені в життя.

Здавалося б, чого простіше: купити сходи?

Досить часто таке просте питання, як купити для свого будинку бетонні сходи, обертається труднощами, які можуть значно ускладнити це нескладне справу. Адже потрібно не тільки понад точно розрахувати розміри бетонних сходів, заміряти сходові отвори, але і визначитися із зовнішнім виглядом майбутньої парадних сходів, правильно підібрати марку бетону і необхідні добавки. Ми з радістю допоможемо вам при покупці бетонної сходи для вашого будинку або гаража.

Www.betonmoscow.ru
Середня вартість сходи з монолітного залізобетону, при ширині 1100 мм і висотою в 1 метр дорівнює 33000 рублів. Ціна варіюється від складності дизайну. Замовити дзвінок

Ваша монолітні сходи з бетону – це не тільки частина інтер’єра, а її форма – не просто модне дизайнерське рішення.

Елегантні гвинтові сходи повинні бути виготовлені з високоякісного залізобетону з дотриманням всіх технологічних нюансів, щоб гарантувати своїм власникам міцність, довговічність, а також абсолютну безпеку для щоденного використання.

Якщо Ви звели двоповерховий заміський будинок або котедж, без спорудження якісної бетонних сходів Вам просто не обійтися. Зазвичай бетонна сходи зводиться одночасно з будівництвом будинку. Приміром, нову дерев’яну драбину, на відміну від монолітних сходів, можна без проблем встановити в готовому для заселення будинку після закінчення всіх оздоблювальних, монтажних робіт.

Проектування бетонних сходів

Першим етапом у виготовленні бетонних сходів є проектування. Вкрай важливо обчислити рівномірний крок, необхідний при підйомі на верхній поверх, а також грамотно розрахувати висоту підйомів безпосередньо по всій довжині майбутньої сходи. Не варто забувати і про мінімальну товщину покладеного покриття необхідну для такої споруди як бетонна сходи.

Виготовлення бетонних сходів

Виготовляється дерев’яна опалубка з струганих дощок і вологостійкої фанери. Всі елементи опалубки максимально щільно з’єднуються, інакше погано застиглий цементний розчин буде проникати крізь дірявий опалубку. Перед остаточною заливанням розчину цементу в опалубку формується арматурний каркас сходів. Він повинен підсилити внутрішню міцність всієї сходової конструкції. Крім цього, монолітна бетонна сходи не буде схильна до розтріскування. Розташовані спереду кромки бетонних сходів нерідко посилюють поперечно розташованими арматурними прутами. Перед заливкою бетону по всій довжині майбутньої сходи розміщуються компактні дерев’яні пробки або легкі металеві пластини, що прикривають отвори, в які потім буде вставлена перильна огорожа. Потім ретельно вирівнюється бетонна поверхня ступенів і широких майданчиків розміщених сходових маршів. Тільки після застигання бетону монолітні сходи готова до експлуатації.

Облицювання бетонних сходів

Після того як виготовлення бетонних сходів буде завершено, її бажано цілком облицювати. Для повноцінної облицювання можна використовувати дерево, природний камінь, а також недорогий керамограніт. Укладання рифленою плитки додасть сходах протиковзких властивостей.

Переваги бетонної (монолітної) сходи

Сходів з бетону набагато складніше у виготовленні і, відповідно, дорожче. Але витрати компенсуються наступними перевагами:

  • Велика різноманітність оздоблювальних матеріалів. Можна вибрати дерево, пластик і навіть камінь: граніт, мармур, плитка та інші.
  • Надійність і довговічність. Монолітні сходи зводяться, що називається, на століття.
  • Безшумність. Це дуже важлива особливість. Дерев’яні сходи з часом починає скрипіти. Якщо будинок великий, то будь-який звук внизу доходить до верхніх поверхів. Бетонна сходи повністю позбавляє від даної проблеми, виключаючи всі шуми.
  • Монолітні сходи зводиться одночасно з будівництвом будинку. Це полегшує і прискорює процес спорудження будівлі.
  • Оригінальність конструкції. Бетонна сходи проектується індивідуально для кожного будинку, тому однакових варіантів бути не може.

Таким чином, монолітні сходи не тільки з’єднують нижні і верхні поверхи, але і є важливим елементом дизайну будинку. Вони ідеально підходять до будь-якого виду будівель.

Короткий опис статті: монолітні сходи

Джерело: www.betonmoscow.uk

Також ви можете прочитати