Як підібрати дизайн сходи в котеджі, заміському будинку і квартирі

13.07.2015

Деякі приклади дизайну сходів в котеджі і в квартирі: фото-підбірка варіантів

У свідомості росіян поняття «котедж» досить розмите і невизначено: все, що однозначно не відноситься до багатоповерхових житлових будинків, з відомою часткою умовності може називатися котеджем.

Практично ні один котедж в Росії не обходиться без сходів, будь то вхідні, міжповерхові або горищні. Дизайн сходи в котеджі визначається загальним архітектурним стилем і плануванням будівлі, а також ціновим сегментом, для якого будуються котеджі, або фінансовими можливостями власника.

Види сходів залежно від функцій ^

Європейські архітектори, які дотримуються функціонального напрямку в своїй роботі, намагаються уникати сходів як елементу інтер’єру та декору. Вони діють за принципом максимальної зручності: господареві досить переступити поріг і він потрапляє з вулиці додому. Але росіяни не бояться труднощів, тому, починаючи з 90-х років, найрізноманітніші сходи різних видів і типів з самих різних матеріалів стають невід’ємною частиною житлового будинку.

Сходів в холі ^

Подолавши сходи, що ведуть в будинок, ми потрапляємо у хол, у якому, швидше за все, теж буде сходи, ведуча на другий поверх.

Хол – центральне приміщення будинку, що визначає сприйняття всього житла, тому дизайн холу зі сходами повинен бути продуманий до дрібниць, адже навіть незначна деталь здатна зіпсувати враження і залишити в підсвідомості негативний слід.

Як підібрати дизайн сходи в котеджі, заміському будинку і квартирі

Короткий опис статті: дизайн сходів Основні види сходів в котеджах і заміських будинках. Застосування різних матеріалів у дизайні сходів. Типологія міжповерхових сходів. Основні вимоги до дизайну і безпеки сходів. дизайн інтер’єру дерев’яних сходів холу в котеджі в заміському будинку на другий поверх у квартирі гвинтових

Джерело: Як підібрати дизайн сходи в котеджі, заміському будинку і квартирі

Також ви можете прочитати