Як здати екзамен в ДАІ з першого разу, 13 Березня 2012, Просування

31.08.2015

Вхід на сайт

Як здати екзамен в ДАІ з першого разу

Сьогодні ми поговоримо про те, як здати екзамен в даі з першого разу. Насправді, в цьому немає нічого складного, потрібно знати деякі очевидні правила, а також тонкощі і хитрощі, які дозволять Вам здати на права без проблем.

Іспит в ДАІ складається з трьох частин: теорія, автодром, місто.

Щоб здати теорію досить вивчити квитки і вирішувати їх без помилок. Це нескладно, вони добре запам’ятовуються. Загалом, з теорією зазвичай проблем не виникає.

Кілька рад по здачі теорії :

1. будьте уважні, правильно працюйте з кнопками комп’ютера;

2. не розмахуйте руками, ризикуєте випадково натиснути не на ту кнопку;

3. не зліть своїми діями представників влади (не розмовляйте, не брудніть стілець взуттям тощо).

Особливе побажання! Не пийте заспокійливе. Може на теоретичному іспиті вони Вам і допоможуть, але в місті і на автодромі, навпаки, нашкодять. Заспокійливі трохи заспокоюють людину, а на іспиті рішення треба приймати швидко. Краще вже понервувати. (Перевірено на собі)

Щоб здати автодром потрібно вміти виконувати всі вправи. Навчитися виконувати їх успішно завжди Вам допоможе серія статей «Здати автодром з полпинка». З них Ви довідаєтеся всі важливі моменти виконання вправ.

Особливі труднощі виникають при здачі міста. тому що ніхто ніколи не знає, який ділянку йому дістанеться, який інспектор буде приймати іспит. Але дочитавши цю статтю до кінця, Ви будете у всеозброєнні для здачі іспиту.

Тепер про все по порядку.

1.Одяг і взуття. Вибирайте зручну одяг і взуття, краще ту, в якій Ви вже їздили раніше.

2. ПДР. Вивчіть правила дорожнього рух (а куди без них?). Не відповіді до квитків, а саме правила. Вони допоможуть Вам при здачі.

Приклад на тему. Два молодих людини в один день здавали іспит. Один здав, іншої немає. Ділянка дороги у них був однаковий. Здає перший, їде нормально, інспектор каже йому зупинятися. Той гальмує. Інспектор: «Не здав. Зупинився на мосту». Хлопець розписався і пішов, потім ходив на перездачу. Здає другий, ситуація та ж, той самий міст. Інспектор: «Не здав. Зупинився на мосту». Хлопець: «Як? Три смуги, маю право зупинитися». Згідно пунктом 12.4 правил «зупинка забороняється на ж/д переїздах, в тунелях, а також на естакадах, мостах, шляхопроводах (якщо для руху в даному напрямку є менш трьох смуг) і під ними». Інспектор подумав і каже: «Добре, здав». Наступного дня хлопець був з правами. Ось так знання ПДР нагоді при здачі іспиту. Вчіть правила!

3. Постарайтеся скласти іспит на початку колони, тобто одним з перших. Як показує практика, в більшості здають все спочатку. Потім інспектор розуміє, що надто багато народу здало, і люди перестають здавати. Одна моя знайома здала з третього разу. Перші два рази вона здавала в кінці черги і відповідно не здала. Останній раз вона не посоромилася і пішла однією з перших і здала. Може це збіг, але краще перестрахуватися.

4. Не беріть з собою зайві речі (сумки, парасольки тощо). Кожну таку взяту річ Ви можете бачити останній раз. Беріть самий мінімум, щоб вмістилося в кишенях. Це порада з власного досвіду. Коли я здавала іспит, залишила свою сумку в машині, в якій їхали всі здають. Коли я здала, тієї машини й слід запав разом з моєю сумкою. Я залишилася в незнайомому районі без грошей і телефону. Довелося просити телефон у перехожих і дзвонити молодій людині, щоб він за мною приїхав. Сумка потім знайшлася в автошколі, але все одно неприємно. Це при тому, що я запитала у водія можна залишити речі, тобто він не міг не знати, що мої речі залишилися в машині.

Всі підготовчі етапи розглянуті, тепер головне, що робити, коли Ви вже в машині.

5. Регулювання сидіння. Дуже важливо правильно відрегулювати сидіння, інакше Вам буде незручно їздити. Коли одна моя знайома здавала іспит, вона злякалася інспектора і не до кінця відрегулювала сидіння. У підсумку вона не дотягувала до педалей, наїхала на бордюр і не здала.

6. Ремінь. Обов’язково пристебніть ремінь безпеки.

7. Ручник. Якщо Ви не стоїте на підйомі, то перед початком руху обов’язково зніміть ручник. Якщо Ви стоїте на підйомі таким чином, що якщо опустити ручник, машина покотиться назад, то треба рушати з використанням ручника. Про те, як це робиться, можна дізнатися у статті «Здати автодром з полпинка. Частина 3. Естакада».

8. Початок руху. Машина заведена, сидіння відрегульовано, пристебнутий ремінь, ручник опущений, пора починати рух. Включаємо лівий поворотник, дивимося в ліве дзеркало, якщо не створюємо перешкод, рушаємо. Якщо створюємо – поступаємося. Як тільки почали рух, відключаємо поворотник. Інспектор повинен побачити, що Ви подивилися в дзеркало, можна ще для переконливості повернути голову ліворуч.

9. Рух. Їдемо і виконуємо правила дорожнього руху. Основні моменти, за які не складають:

  • не пропустив пішохода;
  • перевищив швидкість;
  • порушив правила виконання розвороту, повороту;
  • не поступився дорогу іншим транспортним засобам;
  • перетнув суцільну лінію розмітки.

Ще не можна здати, якщо прилаштуватися за маршрутним транспортним засобом, їхати за ним і зупинитися разом з ним на зупинці. Маршрутні транспортні засоби необхідно обганяти.

Обов’язково покажіть, що вмієте їздити. перемикайте передачі (краще дійти до четвертої, якщо є можливість). Якщо Ви зупинилися на ухилі (в пробці, наприклад) обов’язково руште з ручника, не треба притримувати гальма, відпускаючи при цьому зчеплення або виробляти ще якісь маніпуляції, рушайте з ручника.

10.Зупинка. Коли інспектор просить Вас зупинитись, необхідно вибрати правильне місце для зупинки (стежте за знаками). Для зупинки включаємо правий поворотник, поступаємося дорогу, якщо потрібно, зупиняємося, вимикаємо поворотник, піднімаємо ручник, отстегиваемся. Інспектор каже, що Ви здали, необхідно розписатися в спеціальній папірці і можна радіти і святкувати.

Короткий опис статті: як скласти іспит в даі

Джерело: Як здати екзамен в ДАІ з першого разу — 13 Березня 2012 — Просування

Також ви можете прочитати