Як здати екзамен в ДАІ з першого разу: поради експертів

26.07.2015

Як здати екзамен в ДАІ з першого разу: маємо права без перездач

Як здати екзамен в ДАІ з першого разу: поради експертів
Що потрібно для успішної здачі іспиту в ДАІ з першого разу?

Як здати екзамен в ДАІ з першого разу і чи взагалі це можливо? Це питання мучить багатьох водіїв-початківців – і, часом, не дарма. Це непросте випробування, пройти його нахрапом, без належної підготовки досить складно. Однак, позбавити себе від необхідності повторної здачі іспиту цілком реально, особливо якщо слідувати деяким не найскладнішим порад.

Теорія

Іспит складається з трьох частин. Це теоретична частина, вправи на автодромі і водіння в місті. При здачі теорії ви відповідаєте на різні питання, що стосуються правил дорожнього руху, як їх-то ситуацій на дорозі та ін. Тут особливих проблем бути не повинно — треба лише добре вивчити квитки і виспатися. Крім того, безпосередньо на іспиті не слід відволікатися, треба акуратно і спокійно вибирати, як ие кнопки комп’ютера натискати, щоб ненароком не помилитися. І звичайно, не слід злити екзаменаторів (голосно розмовляти, намагатися списувати тощо), оскільки це може відгукнутися на другому і третьому етапах. Не треба поспішати або намагатися вгадувати. Спочатку дайте відповідь на запитання, у відповідях на які ви впевнені, потім на ті, де треба подумати. Питання, що викликають труднощі, залиште наостанок.

загалом-то, тут все залежить тільки від вас, тому перша частина проблемного питання «як здати екзамен в ДАІ з першого разу» — теорія – повинна з легкістю залишитися позаду.

І, нарешті, ще одна порада: ні в якому разі не приймайте перед тестом як їх-або заспокійливих препаратів, навіть якщо хвилюєтеся.

Краще зробити дихальні вправи – від них хоча б не буде шкоди. Адже навіть якщо заспокійливі препарати допоможуть вам у першій частині іспиту, другий і третій етап потребують максимальної концентрації і хорошої реакції. А в разі прийняття заспокійливих з цим можуть виникнути проблеми.

Майданчик

На цьому етапі ризики вже значно вище. За великим рахунком, саме тут іспит починається по-справжньому. Адже, як відомо, практика – критерій істини. А автодром як раз і стане першим місцем для демонстрації ваших практичних навичок.

Думка про водійських здібності претендента у інспектора закладається на цьому етапі.

Існує ряд типових помилок, цілком здатних призвести до невдачі. По-перше, не треба притискатися до стійок, намагаючись провести автомобіль впритул. Не треба доводити, наскільки ідеально ви відчуваєте габарити машини.

По-друге, не треба поспішати. Оскільки за «молодецтво» штрафів не передбачено, безпосередньо це до провалу іспиту не призведе. Але от зайвий мінус в розумі інспектор намалює. Крім того, при невисокій швидкості є більше часу на реагування.

В-третіх, при виконанні «в’їзду в бокс» або «паралельної парковки» обов’язково потрібно ставити авто рівне! Вмістилися в межах відведеної зони, можна отримати позитивну оцінку і без виключно рівного розташування машини. Але тут є важливий факт: поставивши авто «розставивши ноги», ви продемонструєте, що дзеркалами користуєтеся не дуже, та й рулите не надто добре. І, оскільки в місті подібне загрожує аварією, до третього етапу інспектор постарається такого претендента просто не допустити! А значить, у хід підуть вже справжні причіпки і хитрощі екзаменатора, з якими краще справ не мати. І навіть якщо здати майданчик все ж таки зумієте, то ось на третьому етапі, в місті, інспектор зуміє «завалити» такого водія майже напевно. Якщо ви маєте намір якнайшвидше отримати права і здати іспит в ДАІ з першого разу – то слідуйте цим нехитрим правилам.

Місто

Це найскладніша частина – більша частина провалів трапляється саме на цьому етапі іспиту. Поради тут будуть загального характеру, бо очевидно, що головною складовою успіху все ж є підготовка та вміння конкретної людини.

Першим пунктом варто відзначити одяг. Вона повинна бути зручною – це найголовніше. Якщо вам щось десь буде натирати або жати, нічого хорошого з цього не вийде.

У разі якщо на іспиті дісталася невідома вам модель авто, не панікуйте. Спокійно поясніть, що ця модель вам незнайома, ви не знаєте як включити задню передачу. В цьому немає нічого страшного – навіть і досвідчений водій в незнайомому авто часто сходу не розбереться. Крім того, включивши стоянкове гальмо, спробуйте визначити момент, у який відбудеться схоплювання зчеплення.

Ще однією хитрістю залишаються дзеркала. Навіть якщо те, як вони налаштовані, вас повністю влаштовує, все одно поправте або хоча б зробіть вигляд. Цим ви позбавите інспектора ще однієї причини для недовіри.

Не забудьте пристебнутися, щоб не нарватися на проблеми ще до початку випробувань.

Уважно стежте за знаками – часто при їзді в крайній лівій смузі кандидати про них забувають. Що, природно, дорожче.

Що ж стосується провокацій і іншого: пам’ятайте, що інспектор довіряє своє життя, коли сідає на місце пасажира. При цьому він не знає, як вас готували, що ви за людина і пр. Природно, якщо ви робите помилку за помилкою, боїтеся зустрічного потоку машин, пропускаєте знаходиться в сотнях метрах автомобіль, боїтеся рушити на світлофорі і т. п. – ви просто змушуєте вас висадити. Розслабтеся, сконцентруйтеся, робіть все чітко і дисципліновано – і все вийде.

Побачивши, що помилилися, прокоментуйте це вголос, даючи зрозуміти, що питання вам знайомий, і подія – випадковість.

Не поспішайте виконувати вимоги інспектора. Якщо, наприклад, поворот заборонений, а вас просять його зробити – поясніть, чому цього робити не можна.

Пам’ятайте, іспит — це всього лише іспит. Підготуйтеся, ведіть себе впевнено і спокійно, демонструйте це інспектору – і вже незабаром ви будете пояснювати «безправним» друзям, як успішно скласти іспит в ДАІ.

Короткий опис статті: як скласти іспит в даі Кілька порад щодо успішної здачі іспиту в ДАІ з першого разу. Теорія, майданчик і місто — як треба поводитися і чого не потрібно робити. як здати екзамен в даі з першого разу

Джерело: Як здати екзамен в ДАІ з першого разу: поради експертів

Також ви можете прочитати