Як зробити деревяні сходи своїми руками, Сходи , Каталог статей

23.08.2015

Каталог статей

Як зробити дерев’яні сходи своїми руками

Збірка комбінованої закритій сходи з розворотом на 180° і двома виходами в різних рівнях. В даній статті представлено детальний посібник з фотографіями.

Крок 2 З’єднуємо тятиву №1 і пригласительную сходинку в зборі з гнутим подступеньком (запрошувальна щабель — це перша за рахунком). З’єднання на дві столярні шпильки довжиною 120 мм, ?=8 мм, ступінь має шип 10 мм, тятива — паз глибиною 11 мм. З’єднання заповнюється рідкими цвяхами.

Крок 3 Перший прямий підсходинок кріпимо на саморізи до ступеня.

Крок 4 Встановлюємо косоур перерізом 70х110. Трикутники являють собою окремі деталі, у яких є шип. Їх ми монтуємо після установки чергового підсходинки на саморізи і рідкі цвяхи. Наступні рядові ступені кріпляться аналогічно. Підсходинки вставляються в пази попередньої і наступної сходинки на рідкі цвяхи.

Крок 5 Перший марш готовий.

Крок 6 Монтуємо першу забежную щабель. Кріпимо її до тятиві на дві столярні шпильки. Кутовий підвісний стовп збираємо з окремий елементів одночасно з встановленням наступних ступенів. Кріпимо тятиву №2 на шпильку довжиною 120 мм, ?=8 мм до тятиві №1. Наступні підсходинки монтуємо в пази аналогічно.

Крок 7 Кутова забежная щабель кріпиться на дві шпильки довжиною 120 мм, ?=8 мм з метричною різьбою по всій довжині. В тятивах із зворотного боку закріплені еврогайки.

Крок 8 Встановлюємо «посилений» підсходинок (40 мм) під майданчик в паз попередній щаблі. Кріплення: паз-рідкі цвяхи, тятива — саморіз довжиною 110 мм, стовп — саморіз довжиною 140 мм. Тятиву №3 кріпимо на шпильку довжиною 120 мм ?=8 мм з метричною різьбою до тятиві через еврогайку.

Крок 9 Встановлюємо майданчик і на 4 шпильки кріпимо до тятив, на рідкі цвяхи до подступеньку, на саморізи до елемента стовпа.

Крок 10 Загальна стяжка набірного столбашпилькой довжиною 1000 мм, ?=10 мм

Крок 11 Встановлюємо косоур (балку). Елемент стовпа кріпимо до загальної шпильці через забивний латунний анкер і рідкі цвяхи

Також ви можете прочитати