Як зробити деревяну драбину, драбину своїми руками

26.08.2015

Як зробити дерев’яну драбину, драбину своїми руками

Як зробити деревяну драбину, драбину своїми руками
Задача будь-сходи, зроблена вона з карракского мармуру, саморобного бетону, неструганій сосни або полірованого сандалового дерева, проста як все геніальне — незбагненна для подолання людиною висота розбивається на окремі ділянки, підйом на кожен з яких не становить праці. У даній статті ми розглянемо найбільш легку конструкцію сходів, як зробити дерев’яну драбину, драбину самостійно.

Як зробити дерев’яну драбину, драбину

Покладаючись на основні правила, перейдемо до конкретних дій, змайструємо саму звичайну переносну дерев’яні сходи — драбину, яку можна використовувати для різноманітних потреб.

Для того, щоб зробити драбину, беремо звичайну ножівку з дрібним (2,5-3 мм) зубом, вузьку стамеску, косинець, рулетка і олівець. Так само необхідна викрутка, дриль, два свердла по дереву діаметрами 3 мм, 12 мм, довжиною робочої частини не менше 50 мм, лист наждачного паперу середнього зерна і, природно, молоток.

Для кріплення необхідні шурупи – саморізи для дерева, два болта М10, довжиною 120 мм, до них чотири гайки і вісім шайб. В якості фіксаторів застосовуємо два півметрових відрізка звичайної ланцюги з ланками з дроту товщиною 1,5-2 мм і довжиною ланки близько сантиметра, а для їх кріплення, чотири напівкруглі скоби.

Стійки і поперечини робимо з сухого соснового бруса перерізом 40х70 мм Брус необхідно застосовувати рівна, без сучків. Крім цього, колір дерева повинен бути рівного жовтуватого кольору, без сірих або темно-коричневих включень.

Драбина стрем’янка буде складатися з двох головних частин, а саме сходів і підпори, сполучених на шарнірах, зроблених за допомогою болтів і шайб. Поперечини до стійок кріпимо за допомогою саморізів, запиливая поперечини на 30 мм і роблячи в стійках пази до 20 мм. Що б компенсувати ослаблення стійок від запив, перекладини перед остаточною установкою, в місцях примикання зі стійками, змащуємо клеєм (в ідеалі, столярним, по крайності ПВА).

Підпора зшивається брусами «внахлест». Для жорсткості кожен поперечний брус пригвинчується до стійки двома саморізами завдовжки 65 мм. Всі частини дерев’яної драбини можна додатково підсилити металевими куточками.

Всі деталі необхідно обробити наждачним папером і зібрати насухо. Упевнившись, що все виконано як необхідно, робимо остаточну збірку дерев’яних деталей. Після складання, виждавши, коли клей на стиках висохне, грунтуємо дерево оліфою і фарбуємо олійною фарбою. Як висохне фарба, з’єднуємо сходи і підпору болтами і робимо на скобах фіксують ланцюга. Зручна, легка сходи готова.

Короткий опис статті: як зробити сходи Завдання будь-сходи, зроблена вона з карракского мармуру, саморобного бетону, неструганій сосни або полірованого сандалового дерева, проста як все геніальне — непост. висота, розбивається, людиною, подолання, геніальне, недоступна, окремі ділянки, є, праці, яких, кожен, підйом, простий, дерева, зроблена, карракского, важливо, сходи, будь

Джерело: Як зробити дерев’яну драбину, драбину своїми руками

Також ви можете прочитати