Зварні сходи з металу

06.07.2015

сходів з металу

Истринский завод металоконструкцій МашТех пропонує виготовлення сходів і огорож з металу як зі звичайної чорної сталі марки Ст3 так і з полірованої нержавіючої сталі. Так як Завод МашТех виготовляє не тільки сходи з металу, але і таку продукцію як ємності і резервуари, то завдяки цьому наш Завод має великі дилерські знижки на метал, що дозволяє істотно знизити вартість готового виробу.

Завод МашТех виробляє виготовлення сходів з металу зварних способом. ковку ми не виробляємо! Зварні сходи з металу набагато надійніше, Зварні сходи з металу набагато надійніше, і головне вони легко ремонтуються або реконструюються, порівняно з кованими сходами. сходами.

Виготовлення сходів з металу провадиться як за типовими проектами розробленим нашим заводом, так і за проектами наданим замовником.

Завод МашТех пропонує виготовлення сходів з металу наступних конструктивних видів: гвинтових сходів. маршових сходів. спіральних сходів. модульних сходів і сходових огорож.

Із звичайної чорної сталі здійснює виготовлення наступних видів сходів: сходи, пожежні сходи, сходи для чорного входу, вхідні сходи.

Виготовлення сходів з нержавіючої сталі виправдано для адміністративних і офісних будівель, а так само для приватних будинків і котеджів. Сходи з нержавіючої сталі це красиве, надійне і практичне рішення за наступними показниками:

  • термін служби сходи з нержавійки — мін. 50 років
  • не потрібні витрати на щорічну фарбування або покриття лаком
  • міцність полірованої нержавіючої сталі в десятки разів вище ніж у дерева
  • краса і блиск будуть захоплювати вас і ваших гостей довгі роки

Вартість виготовлення сходів з металу залежить від ціни на метал з якого вона буде виготовлена і від складності конструкції.

Зверніть увагу! В наявності сходів немає! Виготовлення сходів з металу здійснюється тільки під замовлення .

Зварні сходи з металу

Короткий опис статті: виготовлення сходів Зварні сходи з металу, Зварні сходи з металу

Джерело: Зварні сходи з металу

Також ви можете прочитати